مديركل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان قزوين گفت:به منظور ساماندهي و اسكان مسافران نوروزي از سوي اين سازمان 20 مكان براي برپايي چادرهاي اقامتي در ايام نوروز آماده شده است.

'اسدالله بیرانوند' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با همكاری شهرداری برای رفاه گردشگران بیست نقطه جهت برپایی چادرهای مسافرتی درقزوین آماده شده است.

وی با اشاره به استقبال مسافران از برپایی چادر در سفر اظهار داشت: علاوه بر مراكز اقامتی كه در استان موجود است مكان‌هایی نیز برای برپایی چادر در پارك‌ها و جاهایی كه دسترسی گردشگران و مسافران به خدمات رفاهی از جمله سرویس‌های بهداشتی و مركز خرید مواد غذایی در نظر گرفته شده تا گردشگران بتوانند از امكانات این مراكز استفاده كنند.

بیرانوند ادامه داد: علاوه بر مكان‌های یاد شده تاسیسات اقامتی گردشگری ( هتل‌ها، مهمانپذیرها، كاشانه‌های گردشگری) و خانه‌های معلم ومدارس در طول نوروز به گردشگران خدمات اقامتی ارائه می‌كنند.

وی یاد آور شد: گردشگران می‌توانند شكایات خود را به ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان قزوین با شماره تلفن‌های 2246410-2240235 درمیان گذاشته تا جهت رسیدگی اقدام شود.

7389/ 1644

سرخط اخبار استان‌ها