ساري - رييس مركز مديريت و فوريت هاي پزشكي مازندران از وقوع سانحه تصادف براي يك دستگاه ميني بوس در گلوگاه در يكشنبه شب گذشته خبر داد و گفت : بر اثر وقوع اين حادثه 21 مسافر روانه بيمارستان شدند .

دكتر ' فرهاد بزرگی ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری ، افزود : مجرومحین با همكاری نیروهای اورژانس و هلال احمر به بیمارستان های ثامن گلوگاه و امام خمینی (ره) بهشهر منتقل شدند تا مداوای لازم درمورد آنها اعمال شود .

وی اظهار داشت : از این تعداد ، دو نفر دچار مصدومیت بیشتری شده اند كه یكی از آنها در بخش مراقبت های ویژه و دیگری در بخش عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر بستری شده اند .

بزرگی ، بیشترین آسیب های وارده به مصدومین را از ناحیه دست ، سر و صورت اعلام كرد و اظهار داشت : 19تن از مصدومین دچار آسیب های كمتری شده اند كه در این دو مركز درمانی به صورت سرپایی مورد مداوا قرار دارند .

رییس مركز مدیریت و فوریت های پزشكی مازندران ، سن مصدومان را بین 18 سال تا 65 سال برشمرد و گفت : اكثر مجروحین این حادثه را مردان تشكیل می دهند .

رییس مركز مدیریت و فوریت های پزشكی مازندران افزود : این افراد از تهران عازم مشهد مقدس بودند كه بر اثر خواب آلودگی راننده در شهر گلوگاه مازندران دچار این حادثه شدند . ك/3

519/402

سرخط اخبار استان‌ها