بوشهر- فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: با اجراي طرح ويژه ايام نوروز، پليس با تعامل و مشاركت ساير دستگاههاي امدادي محيطي امن و آرام براي مسافران نوروزي فراهم كرده است.

سرتیپ دوم پاسدار رضا محمدی یگانه دوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: پیشگیری از جرایم و سرقت‌ها، برخورد قانونی با بزهكاران، تبهكاران و سارقین، كاهش تصادفات و تلفات ناشی از تصادفات و ارایه خدمات انتظامی به مسافران و هم‌استانی‌ها از مهمترین اهداف طرح ویژه نوروزی پلیس در استان بوشهر است.

وی اضافه كرد : در اجرای طرح نوروزی فرماندهی انتظامی استان بوشهر بیش از 500 تیم در قالب گشت‌ها انتظامی، راهنمایی و رانندگی و پلیس‌راه مشاركت دارند.

سردار یگانه اظهارداشت: نشست های تعاملی متعددی با سازمانهایی كه در بحث امنیت، ایمنی و آرامش مردم نقش دارند برگزار شده كه پیش‌بینی می‌كنیم در نتیجه این مهم در درون و برون شهرهای استان بوشهر محیطی امن توام با آرامش و رضایت مردم فراهم شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر موفقیت در رسیدن به اهداف طرح نوروزی را منوط به همكاری مردم عنوان كرد و ادامه داد: باتوجه به محدود بودن ظرفیت خیابانهای این استان انتظار داریم شهروندان در این ایام از ترددهای غیرضروری در سطح خیابان‌ها با وسایط نقلیه شخصی خودداری كنند.

وی با یادآوری فرهنگ مهمان نوازی و روحیه ایثارگری مردم استان بوشهر از موتورسواران خواست باتوجه به اسكان بیشتر مهمانان نوروزی در نواز ساحلی از تردد در این مسیر خودداری كرده تا آرامش و آسایش مهمانان فراهم شود.

سردار محمدی یگانه از هم استانی‌هایی كه در این ایام به مسافرت می‌روند درخواست كرد با رعایت نكات ایمنی و قرار دادن اشیا قیمتی و پول نقد خود را در جای مناسب و نزد افراد مطمئن سارقین را در رسیدن به اهدافشان ناكام كنند.

وی با بیان اینكه در این ایام جابجایی اموال و اثاثیه فقط با اطلاع كلانتری‌ها امكان‌پذیر خواهد بود از تشدید اعمال قوانین و مقررات در سطح جاده‌های استان خبر داد.

محمدی یگانه گفت:همچنین محدودیت های ترافیكی در ایام نوروز برای تردد كامیون‌های حامل مصالح ساختمانی و موتورسواران در سطح جاده‌های استان بوشهر اعمال خواهد شد.

628

سرخط اخبار استان‌ها