اروميه - سرپرست جديد هيات اسكي آذربايجان غربي گفت: ايجاد بسترهاي مناسب براي همگاني كردن ورزش زمينه هاي نخبه يابي و قهرمان پروري را فراهم مي كند.

دكتر' اروج ولی زادگان' روز در حاشیه جلسه معارفه خود در اداره كل ورزش و جوانان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، جذب استعدادهای نخبه و جوان، اطلاع رسانی به موقع و دقیق و شناساندن هر چه بیشتر این رشته مفرح در بین آحاد مردم را لازمه توسعه و گسترش ورزش اسكی در استان اعلام كرد.

وی افزود: زمانی می توانیم شاهد رشد و توسعه ورزش باشیم كه بتوانیم مدیریت اصولی و تخصص ورزشی را به خوبی در كنارهم قرارداده و پله های ترقی را در راستای پیشرفت ورزش كشور طی كنیم.

ولی زادگان گفت: ورزش اسكی یك رشته بسیار وسیع و گسترده با حجم كاری بالا است كه دست اندركاران و فعالان این هیات نیازمند همسویی و تعامل هر چه بیشتر با یكدیگر و سازمان های مرتبط با آن هستند.

وی ابراز امیدواری كرد: با فعالیت هر چه بیشتر بتوانیم با استفاده از پتانسیل های موجود منطقه و ظرفیت های خوب انسانی در راستای پیشرفت روز افزون این رشته ورزشی بكوشیم و قهرمانان نام آوری را به جامعه ورزش كشور تقدیم كنیم.

ولی زادگان، كه سابقه ریاست هیات كوهنوردی شهرستان نقده وانجام فعالیت ورزشی در رشته های والیبال و كوهنوردی را نیز دارد افزود: فعالیت در كنار ورزشكاران و كارشناسان ورزشی به واسطه محیطی سالم و با نشاطی كه ایجاد می شود، زمینه خدمت صادقانه و بی منت در بخش های دیگر را فراهم می كند.

اروج ولی زادگان، طی حكمی از سوی مدیر كل ورزش و جوانان آذربایجان غربی روز یكشنبه به سمت سرپرستی هیات اسكی آذربایجان غربی منصوب شد.

دكتر ولی زادگان هم اكنون رییس پارك علم و فن آذربایجان غربی و عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه می باشد.

7126/583

سرخط اخبار استان‌ها