رشت - پيكر دو تن از خادمان زايرين مناطق عملياتي هشت سال دفاع مقدس و از اعضاي اجرايي ستاد راهيان نور استان گيلان، روز دوشنبه در رشت تشييع شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پیكرهای پاك 'محمدمهدی مقدم' و 'نریمان مژدهی' كه در بازگشت از مناطق عملیاتی، روز شنبه به دلیل سانحه تصادف جان باختند، امروز (دوشنبه) با حضور پرشور اقشار مختلف مردم رشت در این شهر تشییع شد.

مردم شهیدپرور گیلان و رشت با سردادن شعارهایی چون 'حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست' پیكر پاك این دو خادم را از جلوی سپاه ناحیه رشت (پل عراق) تا مزار شهدای رشت (تازه آباد) تشییع و پیكرهای آنان در این مكان به خاك سپرده شد.

روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان اعلام كرد: دو كبوتر خونین بال هنگام برگشت از مناطق جنگی در منطقه رزن در نزدیكی های همدان در یك سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم كرده اند.

در همین ارتباط، استاندار گیلان با صدور پیامی، درگذشت دو خادم زائرین مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را كه بر اثر سانحه تصادف جان باخته اند، تسلیت گفت.

'مهدی سعادتی' در این پیام آورده است: راست قامتان جاودانه ای كه در میقات شهادت، بیعت با ولایت و شهدا را به جان و دل لبیك گفته اند و در بازگشت از زیارت راه نور و شهدا به سوی حق پر گرفته اند، تا بار دیگر رسالت حسین (ع) و فرهنگ ایثار و شهادت را در عالم خاكی طنین افكن شوند.

587/695