بوشهر- معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان بوشهر گفت: كارشناسان مشاوره و مددكاري اين معاونت در ايام نوروز در محل هاي اسكان مسافران نوروزي به ارايه راهنمايي و مشاوره در زمينه هاي مختلف مي پردازند.

سرهنگ پاسدار غلامرضا خضری دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: مشاوره های این معاونت در زمینه های تحصیلی، خانوادگی، انتظامی، روانشناسی و حقوقی است.

وی یادآورشد: تست های روانشناسی، شخصیت MMPI و هوش، آزمون مهارت های ارتباطی، عزت نفس، وسواس و سلامت عمومی از دیگر خدماتی است كه توسط كارشناسان مشاوره و مددكاری این معاونت ارائه می شود.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهارداشت:كارشناسان مركز مشاوره نیروی انتظامی استان بوشهر در دو شیفت صبح و عصر به مردم و مسافران نوروزی خدمات مشاوره ای ارائه می كنند .

وی ارسال پیامك های مشاورهای ،ارائه پیام های رادیویی از صدای مركز بوشهر به صورت روزانه، توزیع بروشور و ارایه خدمات مشاوره ای در محل اسكان مسافران نوروزی را از دیگر اقدامات مركز مشاوره آرامش نیروی انتظامی استان بوشهردر ایام تعطیلات نوروزی ذكر كرد.

سرپرست مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان بوشهر نیز از انتشار ویژه نامه نوروزی این فرماندهی برای خانواده های كاركنان و گردشگرانی كه به این استان سفر می كنند خبر داد.

ستوان یكم احمد خواجه گفت: همزمان با آغاز سال نو معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر اقدام به انتشار ویژه نامه نوروزی مخصوص خانواده های كاركنان و گردشگران نموده است.

وی طرح ویژه ناجا برای خدمت رسانی بیشتر پلیس بوشهر به مردم، آموزش های پیشیگیری از سرقت منزل و مغازه، توصیه ها و هشدارهای پلیس فتا به كاربران اینترنت را مهمترین مطالب این ویژه نامه ذكر كرد.

خواجه یادآورشد: این ویژه نامه در 4 صفحه به صورت تمام رنگی و با طراحی جذاب در تیراژ ده هزار نسخه در اختیار مسافران در محل های اسكان خانواده های ناجا و نیز سایر گردشگران قرار خواهد گرفت.

628

سرخط اخبار استان‌ها