۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۰:۳۵
کد خبر: 80045858
T T
۰ نفر

سميرم- رييس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سميرم گفت: افزون بر 70 تن ميوه و گوشت در روزهاي پاياني سال 90 در اين شهرستان توزيع شد.

' اردشیر نوابی سمیرمی ' روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: 30 تن گوشت مرغ و قرمز و 40 تن پرتقال تامسون در شهر سمیرم و سایر شهرها و روستاهای این منطقه توزیع شده است.

وی اظهارداشت:‌ در شهرهای ونك، حنا و كمه و روستاهای بخش وردشت و پادنا نیز با هماهنگی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران این اقلام بین شهروندان سمیرمی عرضه شد.

نوابی سمیرمی خاطر نشان كرد: بخش بزرگی از این اقلام به همراه برنج و روغن یارانه ای با نرخ مصوب در مصلای امام حسین(ع) و بیت العباس شهر سمیرم در قالب نمایشگاه بهاره و با همكاری مجمع امور صنفی این شهرستان بفروش رسید.

این مقام مسوول با اشاره به طرح ویژه نظارتی ویژه نوروز 91 اظهارداشت: حدود چهار هزار مورد بازرسی از اصناف از ابتدای اسفند ماه انجام شده و 30 متخلف هم به سازمان تعزیرات حكومتی معرفی شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم تصریح كرد: بازرسی های روزانه این اداره با فعالیت سه گروه نظارتی تا آخر تعطیلات بهار ادامه خواهد داشت و این گزارش ها هر روز به ستاد هدفمندی یارانه ها ارائه می شود.

بر این اساس افزون بر سه هزار و 470 واحد صنفی در این شهرستان فعالیت می كنند.

شهرستان سمیرم با 105 هزار جمعیت،120 روستا و چهار شهر سمیرم، كمه، حنا و ونك و چهار بخش دناكوه، وردشت، پادنا و مركزی در 160 كیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

1724/7147/

سرخط اخبار استان‌ها