۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۰:۱۶
کد خبر: 80045840
T T
۰ نفر

ورامين – رييس آموزش و پرورش قرچك از موفقيت اين اداره در دريافت گواهينامه استاندارد مديريت ISO- 9001- 2008 خبر داد.

'امیرشهاب معاف' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این موفقیت حاصل تعامل و همكاری مناسب بین قسمت های مختلف آموزش و پرورش قرچك و نیز همراهی اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران حاصل شده است.

وی افزود: در دهه سوم ورود سیستم های مدیریتی به كشور و روند رو به رشد سازمان ها، اعتماد و تأكید مدیران ارشد سازمان ها در بكارگیری استاندارها والگوی مدیریتی نوین، نشان از عزم و اراده سازمان ها برای توانمند سازی و شكوفایی ظرفیت های بالقوه و رسیدن به اهداف در سازمان ها است.

معاف گفت: یكی از مهمترین اهداف اداره آموزش و پرورش قرچك، سرآمدی در ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است كه برای دستیابی به این هدف، از اردیبهشت ماه امسال با برگزاری بیش از 70 جلسه آموزشی برای اعضای شورای معاونان و كارشناسان منطقه، زمینه برخورداری از استانداردهای مدیریت در این اداره فراهم شد.

وی افزود: پذیرش سیستم مدیریت كیفیت باید یك تصمیم راهبردی در سازمان باشد.

وی تصریح كرد: با اجرای سیستم مدیریت كیفیت بسیاری از فرایندهای اجرایی، عملیاتی استاندارد شده و در كاهش هزینه ها و زمان موثربوده و به كیفیت امور جاری می پردازد كه در این راستا، ذینفعان جامعه، اولیا، ارباب رجوع و دانش آموزان از آن برخوردار خواهند شد.

معاف اظهار داشت : در فاز دوم اجرای طرح مدیریت كیفیت، به دنبال استانداردسازی فرایندها در مدارس نیز خواهیم بود .

آموزش و پرورش قرچك نخستین اداره آموزش و پرورش در كشور است كه موفق به دریافت استاندارد ایزو شده است.

تهرام/7254 /1556/

سرخط اخبار جامعه