دزفول - رييس جمعيت هلال احمر دزفول گفت: بيش از 280 نفر از امدادگران و پرسنل هلال احمرمنطقه كار ارايه خدمات به ميهمانان نوروزي را به عهده دارند.

' علی بهزادی پور' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جمعیت هلال احمر دزفول با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی, كار خدمات رسانی به كاروان های راهیان نور و میهمانان نوروزی را با استقرار پایگاههایی در نقاط مختلف آغاز كرده و این فعالیت تا 14 فروردین ادامه خواهد داشت.

وی گفت: یك پست راهنما از سوی هلال احمر در جاده اندیمشك , دزفول راه اندازی شده كه خدماتی چون اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران را با ارائه بروشور و نقشه انجام می دهند و محل اسكان نوروزی را به مسافران نشان خواهند داد.

بهزادی پور تصریح كرد: یك پست امدادی نیز دیگر نیز در جاده كوهستانی سردشت دزفول راه اندازی شده كه در جاده پوشش امدادی خواهد داشت و در صورت بروز مشكل و تصادفات جاده ای وارد عمل و امدادرسانی خواهد كرد.

وی گفت: امدادگران داوطلب و پرسنل جمعیت هلال احمر در ایام نوروز برای ارایه خدمات به میهمانان نوروزی و كاروان های راهیان نور در آمادگی بسر می برند.

رییس جمعیت هلال احمر دزفول تصریح كرد: امدادهای تابستانی و زمستانی نیز در دستور كار هلال احمر می باشد و در همه زمانها به یاری آسیب دیدگان و مجروحان جاده ای می شتابد.

دزفول در شمال استان خوزستان با طبیعتی زیبا و جاذبه ه ای دیدنی ,آثارتاریخی متعدد و مكانهای مذهبی هر ساله در ایام نوروز میزبان دهها هزار نفر میهمان نوروزی است.

/7278/538

سرخط اخبار استان‌ها