سنندج -رييس هيات مديره و مديرعامل شركت مخابرات استان كردستان گفت: كاركنان و پرسنل اين شركت در ايام تعطيلات نوروزي به شهروندان، مهمانان و مسافران خدمات مخابراتي ارائه مي دهند.

محمد سعید احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس برنامه های تدوین شده و در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتركین در ایام تعطیلات نوروزی زیرمجموعه های شركت مخابرات در خدمت مردم هستند.

وی شركت مخابرات را در زمره نهادهای خدمت‌رسانی توأم با رویكردهای اقتصادی خواند و گفت: بر این اساس در ایام تعطیلات نیز این شركت خدمات خود را ارائه می دهد.

وی اظهارداشت: بر اساس این برنامه تدوین شده دفاتر خدمات ارتباطی مخابرات در سطح استان در ایام نوروز آماده پاسخگویی و انجام كارهای مراجعه كنندگان هستند.

احمدی با بیان اینكه در این ایام 41 دفتر خدمات مخابراتی در سطح استان آماده ارائه خدمات به مسافرین و شهروندان هستند افزود: از این تعداد هفت دفتر ارتباط مخابراتی در مناطق مختلف سطح شهر سنندج در خیابان های حافظ، غفور، انقلاب، نایسر، میدان انقلاب و خیابان آبیدر فعال و آماده ارائه خدمات هستند.

وی گفت: تعداد چهار دفتر خدمات مخابراتی در شهرستان كامیاران در خیابان های بهشتی، خیابان اسد آباد و چهارراه اصلی، موچش، سه دفتر در شهرستان دیواندره در خیابان امام خمینی دو دفتر در شهرستان بیجاردرخیابان توحید و حلوایی آماده پاسخگویی ورفع نیازهای مخابراتی مهمانان و شهروندان هستند.

وی افزود: تعداد هفت دفتر در شهرستان مریوان در مسیر بلوارشهیدعبادت، بلوار ابوعمار، بلوار عبادت، كوچه های مسجد هه ژاره وتوحید،خیابان عبدالله حبیب و در سروآباد،دودفتردرشهرستان بانه درشهركانی سوران و میدان ساعت،14دفتردر سقز و یك دفترخدمات مخابراتی در شهرستان دهگلان شهربلبلان آباد ازدیگردفاترخدمات مخابراتی فعال در این ایام هستند.

وی بیان داشت: دفاتر نامبرده در طول ایام نوروز از ساعات 8 صبح الی12ظهر و 15 الی17 عصرخدمات مربوطه را به مراجعه كنندگان و مسافرین نوروزی ارائه می دهند.

وی در ادامه با بیان اینكه مردم در روزهای عید، ازتلفن های ثابت و همراه جهت ارسال پیامك های تبریك و شادباشِ این ایام استفاده بیشتری خواهند داشت، خواستار بهره گیری صحیح و مناسب از این امكانات و تجهیزات جهت تدوام و برقراری ارتباط مخابراتی درتمام ایام شد.

مدیرعامل شركت مخابرات استان كردستان با اشاره به حساسیت و نوع خدمات این شركت در راستای ایجاد برقراری ارتباط بین شهرها و روستاها و همچنین رفع نیازهای مشتركین و بهبود كیفیت خدمات مخابراتی در این ایام تاكید كرد.

به گفته وی درحال حاضر تعداد 196دفتر خدمات مخابراتی شهری و191دفتر مخابراتی روستایی درسطح استان به عنوان پیشخوان دولت الكترونیك راه اندازی ومشغول فعالیت هستند.ك/3

7354/533

سرخط اخبار استان‌ها