آبادان-سرپرست منطقه آزاد اروند از آمادگي كمپ نوروزي منطقه آزاد اروند براي استقبال و پذيرايي روزانه 1000 نفر از ميهمانان آبادان و خرمشهر از 28 اسفند ماه سال جاري لغايت 13 فروردين ماه سال آينده خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد اروند' بهروز حسینی فر 'با اعلام این خبر گفت: ‌در ایام نوروز امسال مركز بین المللی نمایشگاه های منطقه آزاد اروند به عنوان محل كمپ نوروزی برای اسكان میهمانان نوروزی مهیا شده است كه ستاد تسهیلات نوروزی و ستاد راهیان نور در این مكان‌ پذیرای مسافران عزیز هستند .

حسینی فر اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در كمپ‌ نوروزی برای میهمانان به اجرا گذاشته می شود كه تهیه سفره هفت سین، پخش فیلم و اختصاص فضای تفریحی جهت كودكان بخشی از این برنامه ها می باشد .

وی تصریح كرد: این ستاد برای ایجاد رفاه و آسایش بیشتر میهمانان نوروزی اقدام به استقرار شبانه روزی خودرو‌های اورژانس ، تجهیز مكان‌های اسكان میهانان به كپسول‌های آتش نشانی و نظافت و تنظیف محوطه كرده است .

حسینی فر توزیع هزاران بسته فرهنگی و نقشه راهنمای شهرهای آبادان و خرمشهر را یكی دیگر از خدمات كمپ نوروزی منطقه آزاد اروند دانست .

حسینی فر اضافه كرد: كمپ نوروزی منطقه آزاد اروند با شماره تماس 06313349852 آماده راهنمایی و خدمات دهی به هموطنان محترم خواهد بود .ك/3 7103

سرخط اخبار استان‌ها