گناوه - شهردار ديلم گفت: اين شهر براي استقبال و پذيرايي از ميهمانان نوروزي در آمادگي كامل بسر مي برد.

به گزارش ایرنا بشیر احمدی دوشنبه در بازدید از امكانات ستاد تسهیلات میهمانان نوروزی وكمپ های اسكان مسافرات در ساحل این شهر گفت: زیر ساخت های عمران وخدمات شهری دیلم برای ظرفیت جمعیت 25 هزاری نفری این شهر مهیا شده است در حالی كه همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی نزدیك به دومیلیون میهمان نوروزی وارد این شهر می شوند و درحدتوان به آنان خدمات رسانی می شود.

وی یادآورشد: برای خدمات دهی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی ستاد ویژه تشكیل و برنامه ریزی و اقدامات موثری انجام شده است.

احمدی برگزاری پنج جلسه هماهنگی، تشكیل كمیته های زیرگروه ستاد، راه انداری كمپ چادری و تفریحی و پاركینگ های متعدد در چندین نقطه سطح شهر را از جمله این اقدامات ذكر كرد.

شهرداردیلم ادمه داد: راه انداری كارت پارك بمنظور نظم ترافیكی شهر، نظارت مستمر بر نظافت سرویس های بهداشتی، بهربرداری از 20 باب حمام در ساحل، جمع آوری نخاله های ساختمانی و استقرار مدیریت ستاد تسهیلات سفر در ساحل و دیگر واحدهای خدمات شهری از برنامه های شهرداری برای آمادگی جهت استقبال از میهمانان نوروزی است.

شهر ساحلی دیلم یكی از شهرستان های گردشگری استان بوشهر است كه در ایام تعطیلات نوروز پذیرای بی شماری از هموطنان از اقصی كشور است.ك/2

7474/637/ 628

سرخط اخبار استان‌ها