كرمانشاه - رييس زندان اسلام آباد غرب گفت: در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران همه مددجويان از رافت اسلامي برخوردارند و تكليف ما مسوولان اجرايي تحقق اهداف قضايي و اصلاحي و تربيتي است.

به گزارش ایرنا، ایرج سلیمی در جلسه شورای طبقه بندی كه با حضور قاضی ناظر برگزار شد، بر رعایت حقوق شهروندی مددجویان و تلاش بیش از پیش در راستای كاهش مشكلات قضایی آنان تاكید كرد.

وی ضمن تاكید بر رعایت حقوق شهروندی مددجویان و تلاش بیش از پیش در راستای كاهش مشكلات قضایی آنان افزود؛ علی رغم نزدیك شدن به پایان سال و ایام عید نوروز و همچنین تراكم امور جاری، تلاش همه مسوولان حوزه قضایی و زندان ها تسریع در روند رسیدگی به امور مددجویان و كاهش مشكلات قضایی آنان است.

وی با اشاره به بخشنامه اعطای مرخصی ایام نوروز، حضور مددجویان واجدالشرایط در ایام سال نو در كنار خانواده هایشان را در كاهش مشكلات روحی و روانی آنان و خانواده هایشان بسیار حایز اهمیت برشمرد و تصریح كرد؛ نگرش مسوولان قضایی و زندان ها ایجاد بستر مناسب اصلاحی و تربیتی و كاهش مشكلات اجتماعی است و یقینا اعطای مرخصی به مددجویان در این ایام در كاهش مشكلات تاثیرگزار خواهد بود.ك/2

567

سرخط اخبار استان‌ها