ورامين – امام جمعه شهرستان ورامين گفت : امر به معروف ونهي از منكر زباني يك وظيفه مهم است كه بايد توسط همه مردم اجرا شود .

آیت الله سیدمرتضی محمودی یكشنبه شب در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منكر افزود : یكی از مشكلات امروز جامعه ما، دوری از این دو فریضه مهم الهی است كه باعث شده برخی از مشكلات اجتماعی در جامعه مشاهده شود .

وی اظهار داشت : امر به معروف و نهی از منكر وظیفه ای است كه باید توسط همه مردم اجرا شود و بی توجهی به آن زمینه انحراف و بی بندوباری را در جامعه فراهم می كند .

وی افزود: در حالی كه دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تلاش دارند با استفاده از ابزارهای مختلف فرهنگی، زمینه انحراف جوانان را فراهم كنند باید تلاش كرد با اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منكر، در برابر این تهاجمات ایستادگی كرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود : انجام دو فریضه امر به معروف و نهی از منكر ضامن استحكام و استمرار ارزش های اسلامی و انقلابی خواهد بود .

وی تصریح كرد : منكر جامعه را تخدیر می كند، ارزش ها را سست می كند و بنیاد جامعه را نابود می كند و باید سعی كرد فردی را كه مرتكب اشتباه شده نصیحت و زمینه هدایت جامعه را فراهم كرد.

تهرام/7254 /1556/

سرخط اخبار فرهنگ