زنجان- مدير عامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 14 استان زنجان،گفت: با تمهيدات انجام گرفته 600 واحد نانوايي در ايام نوروز به اقشار مختلف مردم زنجان خدمات ارائه مي كنند.

'پرویز خالقی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با مدیریت انجام گرفته مشكلی در ارائه خدمات واخدهای نانوایی در ایام نوروز وجود ندارد.

وی، با اشاره به اینكه در ایام نوروز نظارت و بازرسی های ویژه ای بر خبازی ها و كارخانجات آرد سازی انجام می گیرد، اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده كارخانه های آرد سازی نسبت به ارائه آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی اقدام می كنند.

مدیر عامل شركت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان، افزود: برای نظارت بهینه بر فعالیت های واحدهای نانوایی بازرسان نامحسوس نیز به صورت فعالانه برچگونگی عملكرد این واحدها نظارت خواهند كرد.

وی، با بیان اینكه با تدابیر اتخاذ شده آحاد مختلف مردم در ایام نوروز در خرید انواع نان مشكلی نخواهند داشت، خاطرنشان كرد: شهروندان زنجانی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را به شماره تلفن های 4254501 و 4254502 اطلاع و در شهرستانها نیز به فرمانداری ها ارجاع دهند.

به گفته خالقی، در زمان یكهزار و 114 واحد نانوایی در این استان فعال هستند و به عموم مردم خدمات ارائه می كنند.

596/7320

سرخط اخبار استان‌ها