۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۹:۳۲
کد خبر: 80045775
T T
۰ نفر

پاكدشت – شهردار شهر فرون آباد از توابع شهرستان پاكدشت گفت : با توجه به فرا رسيدن تعطيلات نوروز و احتمال برخي از ساخت و سازهاي غيرمجاز در سطح شهر ، شهرداري فرون آباد با بسيج نيروهاي خود با هرگونه ساخت و ساز غيرمجاز برخورد خواهد شد.

' علی بندعلیان ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : شهرداری به عنوان مسئول مستقیم و قانونی اداره شهر و حریم آن با جدیت و قاطعیت در مقابل ساخت و سازهای غیرمجاز شهری خواهد ایستاد و در این راه مسامحه و اغماض نخواهد كرد.

وی گفت: برخی از افراد سودجو و فرصت طلب با تصاحب یا واگذاری غیرقانونی اراضی شهری به شهروندان درصدد بر هم زدن روند عادی و قانونی اداره شهر هستند.

وی ادامه داد: این افراد سعی دارند با استفاده از فرصت تعطیلات نوروز نسبت به ساخت و ساز غیرمجاز اقدام كنند كه شهرداری با تمام توان در برابر این افراد ایستادگی خواهد كرد.

بندعلیان گفت: هیچ شخص یا مجموعه ای بدون طی مراحل قانونی و رعایت ضوابط شهرسازی و شهرداری حق تصاحب، خرید، فروش و ساخت و ساز در حریم و داخل شهر را ندارد و شهرداری در صورت مواجهه با آن با قاطعیت و استفاده از اختیارات و ابزارهای قانونی خود برخورد خواهد كرد.

تهرام/7254 /1556/

سرخط اخبار جامعه