گرمي ، اردبيل - فرماندار گرمي مغان اعتبارنامه نماينده منتخب مردم اين شهرستان را تقديم وي كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این آیین عزیز صحرایی فرماندار گرمی با تبریك سال نو و تقدیر از دست اندركاران انتخابات مجلس نهم گفت: انتخابات مجلس نهم سالم ترین انتخابات در نوبه خود بود و تاكنون هیچ شكایتی در این زمینه دریافت نشده است.

وی همچنین گزارشی از آخرین وضعیت طرح های عمرانی ٬ اشتغال زایی و اقتصادی منطقه از جمله راه آهن ، سیلو ، گلخانه ، كارخانجات تولید فلز سدیم ، شیر آلات بهداشتی ، صنعتی ، كشاورزی و باغات ارایه و بر پیگیری لازم از سوی منتخب مردم برای تكمیل و بهره برداری از آنها تاكید كرد.

وی افزود: برای وفاق و همدلی مسوولان و روحانیت منطقه تلاش كرده و اما برای آبادانی و عمران بیشتر این شهرستان و ایجاد زمینه اشتغال برای جوانان باید تلاش های گسترده ای صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام والمسلمین میرقسمت موسوی اصل نماینده منتخب مردم مغان در مجلس نهم نیز با تبریك سال نو از اعضای هیات های اجرایی ، نظارت ، بازرسی و دست اندركاران برگزاری انتخابات قدردانی كرد.

وی گفت: همه ما برای جلب مشاركت حداكثری مردم كه خواست و فرمایش مقام معظم رهبری بود تلاش كردیم و اكنون كه انتخابات تمام شده همه دست در دست هم و با رفاقت و برادری برای حل مشكلات مردم و منطقه خواهیم كوشید.

وی حضور مردم شهرستان مغان در انتخابات را بسیار با شكوه و پرشور دانست و گفت: ملت ایران دوستداران نظام را خوشحال و دشمنان را مایوس كردند.

نماینده منتخب مردم گرمی در مجلس نهم بر وحدت و همدلی و وفاق بیشتر در این شهرستان تاكید كرد.

حجت الاسلام موسوی با بیان برخی برنامه ها و دیدگاههای خود گفت: ایستادگی در برابر زیاده خواهی دشمنان نظام ، گسترش فرهنگ اصیل اسلامی ، دفاع از آرمان های امام و انقلاب و شهدا ، تقویت بنیه اقتصادی و بالابردن ارزش پول كشور در سطح ملی ٬ توسعه بخش كشاورزی و باغات ٬ تبدیل كشاورزی سنتی به صنعتی در منطقه برای جذب سرمایه گذار و ایجاد كارخانجات از اهداف و برنامه های اینجانب در دوره نمایندگی ام خواهد بود.

594//5307124

سرخط اخبار استان‌ها