خمين- معاون توسعه و برنامه ريزي آموزش و پرورش خمين گفت: 42كلاس درس ، 6آموزشگاه اين شهرستان براي اسكان مسافران نوروزي آماده شده است.

'علی بیات' دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آموزشگاههای شهدای 15خرداد، بنیاد بركت، عالمه ، فهیمه ، شاهد دكتر نصیری و دبیرستان شهید دكتر بهشتی به لحاظ فضای مناسب كه دارند برای اسكان مسافران از پایان اسفندماه تا 12فروردین ماه آماده پذیرایی از میهمهانان نوروزی هستند.

وی گفت: این مدارس به سرایدارخانه، آشپزخانه ، سیستم گرمایشی ، سرویس بهداشتی ، فرش ، تلویزیون، یخچال، پتو ، كپسول آتش نشانی به این امكانات مجهز هستند.

وی بیان كرد: نقشه و تابلوهای راهنمایی در سطح خیابان ها و میادین شهر نصب شده است تا میهمانان نوروزی به سوی این مراكز برای دریافت خدمات راهنمایی شوند.

وی ادامه داد: در صورت اینكه این فضاهای آموزشی جوابگوی پذیرش برای اسكان مسافران نباشد ، آماده اسكان مسافران فرهنگی و غیرفرهنگی در فضای اردوگاه امام خمینی (ره) و كانون امام خمینی (ره) هستیم.

بیات، گفت: سال گذشته چهار هزارو 700مسافر ، از امكانات 52 آموزشگاه در نظر گرفته دشه برای اسكان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده بود.

وی افزود: یكی از نیروها از ساعت هفت صبح تا هفت شب برای راهنمایی و اسكان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش این شهرستان مستقر شده است.ك/3

8122/1744

سرخط اخبار استان‌ها