۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۹:۲۰
کد خبر: 80045753
T T
۰ نفر

ورامين – رييس جمعيت هلال احمر شهرستان ورامين از استقرار پايگاه امداد جاده اي هلال احمر اين شهرستان در جاده قم – گرمسار خبر داد .

' حمیدرضا كرمانشاهی ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : این پایگاه امداد جاده ای با حضور پزشك ، سه نفر امدادگر و آمبولانس با تجهیزات كامل در خدمت مسافران نوروزی بوده و خدمات خود را در طول ایام نوروز ارایه می كند.

وی گفت: با توجه به این كه قسمت عمده ای از جاده قم گرمسار از محدوده شهرستان ورامین عبور می كند، امداد رسانی بخشی از این راه به هلال احمر شهرستان ورامین سپرده شده كه پایگاه ایجاد شده نزدیك ترین محل به مراكز درمانی شهرستان های ورامین و پیشوا در نظر گرفته شده است.

به گفته وی محل مذكور نسبت به مراكز درمانی شهرستان پیشوا 15 كیلومتر فاصله دارد.

كرمانشاهی ادامه داد: علاوه بر پایگاه امداد جاده ای، نیروهای امداد و راهنمایان مسافران با استقرار در بوستان مسافر ورامین، نسبت به راهنمایی مسافران و نیز تحویل بروشورهای مربوط به جاذبه های گردشگری، نقشه های گردشگری شهرستان و نیز خدمات امدادی اقدام خواهند كرد.

وی گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ورامین، نمایشگاه عكس جاذبه های گردشگری شهرستان ورامین در محل بوستان مسافر شهرستان ورامین دایر شده و مسافران می توانند ضمن استفاده از تصاویر این نمایشگاه، از خدمات راهنمایی مربوط به داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین برخوردار شوند.

وی اظهار امیدواری كرد با برنامه ریزی های انجام شده زمینه ارایه خدمات مناسب به مسافرین نوروزی فراهم شود.

تهرام/7254 /1556/

سرخط اخبار جامعه