رودان- فرماندار رودان گفت: به مناسبت ايام نوروز عرضه 80تن ميوه شامل پرتقال و سيب در مراكز فروش اين شهرستان آغاز شد.

غلامرضا نظر نژاد دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: پیش بینی می شود با عرضه میوه به میزان یاد شده در تعطیلات نوروز در شهرستان با كمبود مواجه نشویم .

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از بروز هر گونه خلل در بازار عرضه كنندگان حق عرضه میوه به صورت عمده را ندارند و تهیه میوه به صورت كیلویی خواهد بود.

وی با تبریك سال نو به هموطنان عزیز،افزود : برای رفاه حال میهمانان نوروزی برخی خدمات مورد نیاز آنان مانند ، تعویض روغنی ، داروخانه ، نانوایی ها به صورت كشیك و 24ساعته تا پایان تعطیلات نوروزی خدمات مورد نیاز را ارائه خواهند داد و این مراكز موظف به رعایت برنامه اعلام شده می باشند .

وی با اشاره به فرارسیدن سال نو گفت : بر اساس آمارهای استنتاج شده ، در سال گذشته حدود 700هزار نفر از مسافران نوروزی وارد این شهرستان شدند كه عمدتا در زیارت سید سلطان محمد(ع) اقامت داشتند .

فرماندار رودان راه اندازی نانوایی،واحد عرضه مرغ،تامین آب آشامیدنی سالم،استقرار اكیپ پزشكی مجهز به همراه آمبولانس را ازجمله برنامه های ستاد تسهیلات میهمانان نوروزی شهرستان رودان برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزی در روستای امامزاده سید سلطان محمد(ع) عنوان كرد.

نظر نژاد افزود: پیش بینی می شود امسال قریب به 800هزار نفر از هموطنان عزیز به شهرستان رودان سفر كنند و از جاذبه های بكر گردشگری و اماكن تاریخی این شهرستان دیدن نمایند. ك/ 3

7196/668

سرخط اخبار استان‌ها