فرماندار اردكان از پايگاه امداد جاده اي سيد نور الدين احمد و ايستگاه هاي راهنمايي مسافرين نوروزي در محور عقدا بازديد كرد .

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ،'احمد كمالی ' از پایگاه امداد جاده ای هلال احمر سید نور الدین احمد ،ایستگاه های راهنمایی مسافرین نوروزی واقع در میدان چادرملو ، ترك آباد و ورودی عقدا ، نمایشگاه در حال احداث توانمندیهای شهرستان و تعدادی از محل های استقرار مسافرین نوروزی در سطح شهر بازدید كرد .

وی دربازدید خود ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی امدادگران هلال احمر، نیروهای انتظامی و اكیپهای نوروزی میراث فرهنگی و شهرداری و بسیجیان پایگاه های مختلف شهری و روستایی آمادگی هرچه بیشتر این افراد را برای رفاه حال شهروندان و همچنین پذیرایی از میهمانان نوروزی خواستار شد و افزود: با توجه به حجم بالای تردد در محورهای منتهی به اردكان نظیر محور چوپانان ،جاده خرانق و محور عقدا در ایام عید احتمال بروز حوادث جاده ای وجود دارد كه لازم است نیروهای پلیس و امدادگران هلال احمر با اطلاع رسانی مناسب وكسب آمادگیهای لازم از بروز سوانح رانندگی در این ایام جلوگیری نمایند .

رییس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اردكان همچنین با حضور در بخشداری عقدا و دیدار با بخشدار و رییس شورای شهر عقدا آمادگی این خطه باستانی را برای پذیرایی از مسافرین نوروزی مثبت ارزیابی كرد و از خدمات ارائه شده تقدیر نمود .

از پنج روز گذشته تا كنون با شروع سفرهای نوروزی 2مورد تصادف جاده ای در محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان اردكان روی داده است كه بحمد الله با تلاش امدادگران هلال احمر و نیروهای پلیس خسارت جدی در این حوادث به كسی وارد نگردیده است .ك/2

7544/1968

سرخط اخبار استان‌ها