يزد - جانشين ستاد تسهيلات نوروزي استان يزد گفت: مردم مومن و ولايتمدار دارالعباده يزد همانند گذشته ميهمان نوازي خود را به همه مسافران و هموطنان ايراني خود نشان دهند .

' عباسعلی رضایی ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم یزد در طول تاریخ در میهمان نوازی و برخورد مناسب با مسافران و میهمانان در سطح كشور نمونه و سرآمد بوده اند .

وی اضافه كرد: مردم این دیار نشان داده اند كه با روحی گشاده و مهربانانه با میهمانان برخورد می كنند و با همه وجود برای رفاه آنها تلاش می نمایند .

جانشین ستاد تسهیلات نوروزی استان یزد تصریح كرد: یزد در طول سال و بخصوص تعطیلات نوروز میزبان مسافران بیشماری از اقصی نقاط كشور است .

رضایی گفت: كمترین توقع از مردم مومن یزد و مناطق تابعه آن است كه همانند گذشته از هیچ تلاشی برای رفاه و آسایش مسافران و میهمانان دریغ نورزند .

این مسئول تاكید كرد: خوشبختانه همه امكانات اولیه برای پذیرش و اسكان مسافران در شهر یزد و سایر شهرستان های استان صورت گرفته و در این زمینه مشكلی نداریم .

رضایی اظهار داشت: مسافران و میهمانان نوروزی كه وارد یزد و مناطق تابعه می شوند می توانند با مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی در جریان برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی قرار گیرند .

وی افزود: برای اسكان مسافران همه امكانات فراهم شده و ظرفیت ها در حد لازم پیش بینی شده و بدون شك مشكلی نخواهیم داشت .

استان یزد با یك میلیون و 100 هزار نفر جمعیت و دارا بودن ده ها اثر تاریخی ، فرهنگی و طبیعی در فلات مركزی ایران قرار دارد.ك3

7536/1968

سرخط اخبار استان‌ها