تهران- پليس راه راهور نيروي انتظامي جمهوري اسلامي صبح روز دوشنبه آخرين اطلاعات را درباره مسدود و بازگشايي چند محور در جنوب شرقي و مركز كشور منتشر كرد.

بگزارش گروه اخبار شب ایرنا،محورهای ایرانشهر- نیكشهر، ایرانشهر- خاش و ایرانشهر- چابهار در استان سیستان و بلوچستان به علت وزش شدید باد و طوفان شن از ساعت شش صبح روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

همچنین محورهای بم - زاهدان و بم - ایرانشهر در استان كرمان كه به علت وزش شدید باد و طوفان شن مسدود شده بود، در ساعت هفت صبح روز دوشنبه با تلاش مامورین راهداری و پلیس راه بازگشایی شد.

براساس این گزارش،محورهای زابل - نهبندان - زابل زاهدان - زاهدان خاش در استان سیستان و بلوچستان كه به علت وزش شدید باد طوفان شن مسدود شده بود در ساعت شش صبح روز دوشنبه بازگشایی شد.

محور شاهرود - آزادشهر در استان سمنان نیز كه به علت كولاك شدید، یخبندان و عدم دیدكافی مسدود شده بود در ساعت شش و 30 دقیقه صبح روز دوشنبه بازگشایی شد.

ضمنا مركز كنترل ترافیك پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555(10 خط) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای كشور(جوی و ترافیكی) و یا امداد رسانی احتمالی به همه هموطنان عزیز است.

**1532**