بجنورد - استاندار خراسان شمالي با صدور پيامي، فرارسيدن نوروز سال 1391 را به مردم اين استان تبريك گفت.

به گزارش ایرنا 'ابوطالب شفقت' در پیام خود كه در واپسین روز سال صادر شد با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) كه فرموده اند 'هر روزی كه در آن نافرمانی خداوند نشود، عید است'‌ آرزو كرده است كه در سال جدید همه ایام مردم این خطه پر از خیر، بركت و رحمت باشد.

در این پیام خطاب به مردم استان خراسان شمالی آمده است:‌ بهاری دیگر از راه رسید و خداوند زمین را جانی و زمان را آغازی دیگر بخشید، امید كه این دگرگونی در احوال همه ما رویش و سرسبزی درون و طراوت و پاكی دل را به ارمغان آورد.

نماینده عالی دولت در استان افزوده است:‌ خداوند را بر همه نعماتش سپاس می گوییم و از او می خواهیم قلوب انسانها را از آنچه رنگ تعلق غیر او دارد پاك و در بهار طبیعت دلها را بصیر و روشن و وجدانها را بیدار نماید.

شفقت در ادامه آورده است: از خدا اصلاح در امور مسلمین، قطع وابستگی ها به استكبار و مجد و عظمت جهان اسلام را طلب كرده و آرزو می كنیم سال جدید سال رهایی انسان های تحت ستم و زوال دیكتاتورها و متجاوزان، سال ظهور آقا و سرور منتظران، منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) باشد.

وی پیام نوروزی خود را با این خواسته به پایان برده است:‌ از خداوند برای ایران اسلامی پیشرفت روزافزون و پیروزی های مضاعف و برای استان خراسان شمالی آبادانی و سرسبزی و شكوفایی و برای مردم شریف، ایثارگر، متدین و زحمتكش این دیار عزت و سربلندی و افتخار و صحت و سلامت و بهروزی مسالت دارم.

626

سرخط اخبار استان‌ها