آيين تجليل از خبرنگاران همايش يادمان ولايت در محل اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي جنوب كرمان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب كرمان شبانگاه یكشنبه در این آیین، گفت: اصحاب رسانه از ابتدای تاسیس اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب كرمان بویژه در برگزاری همایش‌ ها و برنامه‌های مختلف در جنوب كرمان به عنوان بازوی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب كرمان، عمل كرده اند.

حجت الاسلام سید ' احمد حسینی' بیان كرد: اصحاب رسانه با اطلاع رسانی و حمایت از بخش فرهنگ و هنر جنوب كرمان، ما را در دستیابی به اهداف مدنظر، یاری كردند.

وی با بیان این كه دومین همایش بزرگ یادمان ولایت با همكاری و اطلاع رسانی رسانه ها به بهترین شكل برگزار شد، از تلاش های اصحاب رسانه جنوب كرمان در برپایی یادمان ولایت تقدیر كرد.

معاون فرهنگی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب كرمان نیز، گفت: ما در عصر ارتباطات هستیم، و امروز نقش اصلی در این عرصه را رسانه‌ها ایفا می‌كنند.

' بهرام مسلمی ' اظهار داشت: همواره در تاریخ جامعه‌ای پیشرفت داشته كه رسانه‌های آن نیز پیشرفت داشته‌ است و كشورهایی توسعه می یابند كه رسانه‌های آنها نیز در حال توسعه است و كشورهای عقب‌مانده رسانه‌هایی عقب‌مانده دارند.

وی بیان كرد: به دلیل این كه رسانه‌ها نماینده‌های افكار عمومی هستند و افكار را جهت می‌دهند كسانی كه خواستار نقش اول در جوامع بودند، همیشه رسانه‌ها را همراه داشته‌ اند.

وی گفت: هر زمان نقد و اطلاع رسانی منصفانه رسانه‌ها همراه مسوولان باشد، آن جامعه رشد می‌ كند.

معاون فرهنگی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب كرمان، با اشاره به این كه رسانه در كشور ما از جایگاه خوبی برخوردار است، اظهار داشت: اصحاب رسانه در جنوب كرمان نیز از جایگاه ممتازی در كشور برخوردار هستند.ك/2

7445/8154/2624

سرخط اخبار استان‌ها