ساري - فرماندار بابل با اشاره به بارش برف و سرماي شديد دراين شهرستان و قطع برق در برخي از روستاههاي اين شهرستان ؛ گفت: به زودي مشكلات قطعي برق روستاههاي بابل رفع خواهد شد.

'محمد مهدوی' روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان كرد: شب گذشته تعدادی از روستاهها ی بخش بابلكنار دچارقطعی برق شده بودند كه با حضور سه گروه فنی و امداد رسانی این مشكل رفع شد.

وی با بیان اینكه قطعی برق برخی از مناطق بندپی غربی بابل نیز رفع شده است؛ اضافه كرد: همچنین برق تعدادی از روستاههای بخش بندپی شرقی بابل نیزشب گذشته قطع شده بود كه با حضور اكیپ های امدادی، برق منطقه وصل شده است.

به گفته 'مهدوی' در حال حاضر برق روستاههای 'درازكش'، 'لمارون' و 'چهارسركا'از بخش بندپی شرقی بابل بدلیل اینكه از مناطق جنگلی عبور می كند، همچنان قطع است كه تلاش برای رفع قطعی برق این روستاهها همچنان ادامه دارد كه امیداریم امروز دوباره اهالی این منطقه از نعمت برق برخوردار شوند.

وی با اشاره به بارش شدید برف در مسیر گلوگاه بابل ومنطقه ییلاقی شیخ موسی؛ گفت: به دلیل مسدود شدن برخی از روستاهها، تعداد چهار دستگاه لودر و گریدر برای بازگشایی مسیر تردد اعزام و نمك پاشی جاده اعزام شده است.

وی بیان كرد: هم اكنون تردد در مسیربه كمك نیروهای امدادی امكان پذیر شده است.

فرماندار بابل در ادامه همچنین با بیان اینكه با وجود سردی هوا، مشكل سوخت در بابل نخواهیم داشت؛ گفت: یكصد و 50 هزار لیتر گازوئیل برای جلوگیری از بحران سوخت در این شهرستان ذخیره سازی و حامل های انرژی نیز در آماده باش بسر می برند.ك/3

7328/402

سرخط اخبار استان‌ها