اصفهان-معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اصفهان از ارائه خدمات ويژه مشاوره رايگان مركز شماره يك و دو اداره مشاوره و مددكاري اين معاونت به مسافران و شهروندان در طول ايام نوروز خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'جهانگیر كریمی' با تبریك سال نو به تمامی هموطنان ایران اسلامی گفت: اداره مشاوره و مددكاری این معاونت در ایام نوروز آماده ارائه خدمات رایگان به شهروندان و همچنین مسافران نوروزی است.

وی افزود: همچنین با هماهنگی شهرداری اصفهان كارشناسان مشاوره و مددكاری این معاونت در محل های اسكان مسافران نوروزی مستقر شده و به ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه های مختلف می پردازند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در خصوص محل های استقرار كارشناسان مشاوره پلیس گفت: باغ های فدك، قلمستان و غدیر محل هایی هستند كه كارشناسان مشاوره در این مكان ها حضور داشته و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را ارائه می كنند.

كریمی با بیان اینكه مشاوره های این معاونت در زمینه های تحصیلی، خانوادگی، انتظامی، روانشناسی و حقوقی است تصریح كرد: تست های روانشناسی، شخصیت MMPIو هوش، آزمون مهارت های ارتباطی ، آزمون عزت نفس، آزمون وسواس و آزمون سلامت عمومی از دیگر خدماتی است كه توسط كارشناسان مشاوره و مددكاری این معاونت ارائه می شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینكه یكی از راه های ارتباط با اداره مشاوره و مددكاری معاونت اجتماعی پلیس استان و استفاده از خدمات رایگان آن ارتباط تلفنی با این اداره است خاطرنشان كرد: كارشناسان اداره مشاوره و مددكاری این معاونت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی تلفنی به مردم استان هستند.

وی گفت: شهروندان استان می توانند برای كسب راهنمایی و مشاوره در خصوص مسایل و مشكلات حقوقی، انتظامی، تحصیلی، خانوادگی، آسیب های اجتماعی، وظیفه عمومی و سایر موارد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 14 بعدازظهر با شماره تلفن 2183030 تماس گرفته و مشكلات خود را با كارشناسان این اداره در میان بگذارند.

سرهنگ كریمی اظهارداشت: هموطنان عزیز می توانند علاوه بر محل های اسكان مسافران نوروزی به مركز شماره یك مشاوره و مددكاری واقع در ضلع جنوب شرقی میدان امام (ره) اصفهان، ساختمان معاونت اجتماعی و مركز شماره 2 واقع در میدان احمد آباد، خیابان جی، بعد از خیابان پروین، بلوار سروستان مراجعه و یا با شماره تلفن 3030 و 3031 تماس حاصل نمایند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان مشاوره را بهترین راه برای حل مشكلات و نجات از آسیب های اجتماعی دانست و گفت: با دریافت مشاوره و راهنمایی درست و صحیح از كارشناسان و صاحب نظران با دانش روز می توان بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی فراروی مردم را برطرف كرد.

سرهنگ'كریمی' با بیان اینكه پلیس بهترین مشاور و یاور و مددكار برای مردم است خاطرنشان كرد: اعتماد مردم به پلیس باعث می شود تا با همكاری و مشاركت بین این دو نهاد امنیت كامل و مطلوبی در سطح جامعه ایران اسلامی برقرار شود.

8114/1724

سرخط اخبار استان‌ها