آتن- درگيري ميان طرفداران دو تيم فوتبال المپياكوس و پان آتينياكوس يونان در ورزشگاه' المپيك' شهر آتن موجب ناتمام ماندن ديدار اين دوتيم شد.

با وجود آمادگی نیروهای امنیتی فراوان برای حفظ نظم در خلال برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های ' المپیاكوس' و ' پان آتینیاكوس' دو رقیب تاریخی ، براثر درگیریها در اطراف و درون استادیوم ورزشی المپیك شهر آتن، این مسابقه به سرانجام نرسید.

در جریان بیست و پنجمین لیگ برتر یونان یكشنبه شب تیم فوتبال ' المپیاكوس' در فضایی پر از تنش به مصاف رقیب دیرینه خود' پان آتنییاكوس' رفت ولی به علت درگیریها در اطراف و درون استادیوم المپیك شهر آتن این بازی در دقیقه 82 بطور كامل متوقف و لغو شد.

در حالی كه نیمه دوم مسابقات در جریان بود به علت آتش زدن بخشی از استادیوم توسط افراد طرفدار پان آتینیاكوس و تعدادی هرج و مرج طلب دور مسابقات غیر ممكن بودن ادامه مسابقه را اعلام كرد.

در حالی ادامه مسابقه اعلام شد كه تیم المپیاكوس یك بر صفر بر رقیب دیرینه خود پیشی گرفته بود.

از اوایل یكشنبه شب جو در اطراف استادیوم متشنج بود و به همین دلیل هم مسابقات لیگ برتر بین این دو تیم رقیب با یك ساعت تاخیر آغاز شده بود.

نیروهای امنیتی برای متفرق كردن افرادی كه باعث درگیریها شده بودند، بشدت از گاز اشك آور و باتوم استفاده كردند و تعداد زیادی را نیز دستگیر كردند.

**2170**

سرخط اخبار ورزش