فرماندار خاتم گفت :با وجود آماده بودن بسترمناسب توسعه ، مردم اين منطقه از داشتن صنايع به خصوص صنايع تبديلي محروم هستند .

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، 'محمد علی شاه حسینی ' در نشست هم اندیشی با مردم مروست ضمن مهم برشمردن مقوله توسعه به لحاظ كمی و كیفی افزود :با وجود برخورداری این شهرستان ازپتانسیل ها و ظرفیتهای منحصربه فرد ،متاسفانه كارهای زیربنایی خاصی دراین شهرستان انجام نشده است.

وی با تاكید برلزوم انجام امور زیربنایی در شهرستان خاطر نشان كرد: امروزه باید مبنای توسعه و پیشرفت هرمنطقه مردم باشند و مسئولین باید ازمردم و جوانان و نخبگان بخواهند كه درمورد پیشرفت منطقه نظر بدهند .

در این جلسه كه در منزل یكی از اهالی شهر مروست برگزار شده بود فرماندار خاتم از حضور گسترده مردم در انتخابات تشكر و قدردانی نمود و خواستار حضور پرشور و گسترده در دور دوم شد .

همچنین در این جلسه كه تعدادی از كشاورزان ، كسبه و جوانان حضور داشتند شركت كنندگان به طرح دیدگاه و مبنای فكر خود درمورد توسعه این بخش پرداختند .

بخشدار مروست نیز در این نشسیت ضمن تقدیر و تشكر از حضور فرماندار، از زحمات و تلاشهای ایشان تشكر و قدردانی نمود و افزود كه مردم باید با همفكری مسئولان جهت پیشرفت و توسعه منطقه خود گام بردارند.ك2

7538-1968

سرخط اخبار استان‌ها