۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۲۲:۴۶
کد خبر: 80044463
T T
۰ نفر

ساري– معاون راهداري راه وترابري استان مازندران از مسدود شدن جاده هاي هراز و كندوان تا اطلاع ثانوي خبر داد و گفت: درحال حاضر تردد خودروها در اين محورهاي مواصلاتي امكان پذير نيست.

'عباسعلی نجفی' شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جاده هراز از ساعت 20 و جاده كندوان از ساعت 30/20 بدلیل بارش برف شدید و كولاك برای عبور وسائط نقلیه مسدود شده است.

وی اظهار داشت: نیروهای امدادی استان همچون راهداران درحال تخلیه خودروهای در راه مانده هستند تا این مسافران با امنیت كامل از این مسیرها عبور كنند.

معاون راهداری راه وترابری استان مازندران اعلام كرد: راهداران با تمام سعی و توان و با بهره گیری از امكانات و تجهیزات درتلاش هستند تا این محورها را در اسرع وقت بازگشایی كنند.

وی با اشاره به بارش برف درجاده فیروزكوه، اظهار داشت: هم اكنون شاهد بارش برف سنگین از شیرگاه تا منطقه گدوك در این محور مواصلاتی هستیم.

نجفی اضافه كرد: تراكم ترافیكی در این محور مواصلاتی سنگین است و مسافران و گردشگران نوروزی با كندی درحال حال عبور از این محور هستند.

وی داشتن لوازم و تجهیزات زمستانی را لازم و ضروری دانست و گفت: مسافران باید امكانات و تجهیزات زمستانی همچون زنجیر چرخ و البسه گرم همراه خود داشته باشند.ك/3

519/402

سرخط اخبار جامعه