فيروزكوه- بارش برف كه از ساعاتي پيش در فيروزكوه آغاز شده، در آستانه نوروز 91 بار ديگر اين منطقه را سفيد پوش كرد.

به گزارش شب شنبه خبرنگار ایرنا مطابق پیش بینی های اداره هواشناسی، موجی از برف و سرما بار دیگر در آستانه فرا رسیدن نوروز به منطقه وارد و باعث برودت شدید هوا شد.

در پی بارش شدید برف در منطقه ستاد مدیریت بحران شهرستان به حالت آماده باش كامل در آمد.

'سعید افشار نادری' فرماندار فیروزكوه با اعلام این خبر،افزود: با توجه به آغاز مجدد بارش نزولات آسمانی در منطقه و برودت هوا، نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرستان در آمادگی كامل برای مواجهه با هر گونه حوادث غیر مترقبه و احتمالی می باشند.

وی تصریح كرد برای اطمینان خاطر به عوامل امدادی پلیس راه و اداره راه و ترابری شهرستان اجازه داده شده تا بر خلاف هفته های گذشته، هر زمان كه تشخیص دادند مسیر مواصلاتی به سمت شمال كشور را مسدود نموده و از تردد خودروها جلوگیری نمایند و در عوض در فیروزكوه پذیرای مسافران، رانندگان و در راه ماندگان باشیم.

افشار نادری با اشاره به برف و كولاك شدید ماه گذشته فیروزكوه كه مسدود شدن جاده ها و راه های مواصلاتی منطقه را به دنبال داشت و در طی آن كمك رسانی و اسكان به بیش از پنج هزار نفر در راه مانده و سه هزار خودرو صورت گرفت، خاطرنشان كرد: با هماهنگی های به عمل آمده بیش از هفت هزار بسته غذایی، سه هزار كنسرو ماهی، سه هزار عدد قرص نان و پنج هزار عدد آب معدنی در انبارهای جمعیت هلال احمر شهرستان دپو شده و كاملا آماده مدیریت بحران احتمالی می باشیم.

تهرام/8142/1457/

سرخط اخبار جامعه