فيروزكوه- فرماندار فيروزكوه گفت: تلاش مردم و مسؤولان نظام در سربلندي و سرافرازي ايران اسلامي در سال جهاد اقتصادي ستودني بود.

'سعید افشار نادری' عصر شنبه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزكوه در سال 90 با تبریك پیشاپیش فرا رسیدن ایام نوروز و پشت سر گذاشتن سال جهاد اقتصادی، اظهار داشت: در سالی كه گذشت مجموعه شهرستان همانند سایر نقاط ایران اسلامی به كارگاهی بزرگ در جهت خدمت رسانی و ارتقاء سطح رفاه اجتماعی تبدیل شده بود و لذا از باب حق شناسی، از زحمات همه تلاشگران در عرصه های مختلف تقدیر و تشكر می شود.

وی تشكیل ستاد تسهیلات نوروزی در ابتدای سال، تشكیل همه كارگروه های لازم در شهرستان بر اساس برنامه زمان بندی شده، بهره برداری از ده ها پروژه عمرانی در هفته های دولت، جهاد كشاورزی و ایام الله دهه فجر، توسعه مسكن مهر، توسعه گاز رسانی در منطقه، افتتاح باند دوم چهار خطه رودهن- فیروزكوه، حضور در روستاها و دیدارهای مردمی، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، اجرای موفق طرح سرشماری نفوس و مسكن و ارتقاء سطح امنیت شهرستان با پیگیری مسائل چالش برانگیز در جلسات شورای تامین را از جمله مهمترین این اقدامات برشمرد.

وی افزود: اعتبارات تخصیصی شهرستان در سال 90 رقمی بالغ بر 88 میلیارد تومان بود كه نسبت به سال گذشته (38 میلیارد تومان) از رشد چشمگیری برخوردار بود و امیدواریم كه به مرور موفق به جذب و تخصیص آنها گردیم.

فرماندار فیروزكوه برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را رخدادی بسیار مهم در كشور قلمداد كرد و افزود: انتخابات یك آزمون بزرگ الهی بود كه بحمدالله ملت و مسؤولان عزیز ایران اسلامی از آن سربلند بیرون آمدند.

وی تصریح كرد: به لطف خدا، روشنگری و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری و همت مردم، شاهد حضور پر شور و حداكثری آحاد جامعه در این عرصه خطیر بودیم و این مهم زمانی اهمیت خود را بیشتر نشان می دهد كه بدانیم تمامی توطئه های شوم دشمنان از جمله تحریم نفتی، تشویش اذهان عمومی، پیش كشیدن مساله هسته ای، متهم نمودن ایران به نقض حقوق بشر و . . . در ماه های اخیر، همگی حضور حداقلی مردم در انتخابات و نا امن نمودن فضای كشور را دنبال می كردند.

افشار نادری با بیان اینكه انتخابات نصرت الهی بود، خاطرنشان كرد: تلاش صادقانه دست اندركاران برگزاری انتخابات كه بر اساس منویات مقام معظم رهبری قانونمند و بی طرف عمل كردند، ستودنی است.

فرماندار فیروزكوه گفت: اكنون كه مردم رسالت تاریخی خویش را ایفاء نموده و به فرموده رهبری 'با بصیرت و شناخت به میدان آمدند'، رسالت ما مسؤولان سنگین تر شده است و باید پاسخ این محبت و حضور شایسته مردم را بدهیم.

افشار نادری همچنین با اشاره به تشكیل ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در هفته گذشته، خاطرنشان كرد: بازدید و سركشی مسؤولان امر از نقاط مختلف، آمادگی كامل اورژانس، هلال احمر و اداره راه، نظارت بر واحدهای پذیرایی و مراكز صنفی، نظارت بر امنیت و نظم عمومی، تامین مایحتاج و نیازمندی های مردم، آمادگی مساجد، تكایا، مدارس و سوله های ورزشی در مواقع بحرانی، تجهیز شبكه های بانكی و خود پردازها، آمادگی كامل دستگاه های خدمات رسان و برخورد ملایم و ملاطفت آمیز با مسافران و گردشگران در ایام پیش رو از جمله نكات مهمی است كه باید در دستور كار دست اندركاران امر قرار بگیرد.

وی ابراز امیدواری كرد سال جدید سال همت، تلاش و كار مضاعف در عرصه های مختلف باشد و آستین ها را برای خدمات رسانی هر چه شایسته تر به آحاد جامعه بالا بزنیم.

تهرام/8142/1457/

سرخط اخبار سیاست