همدان- فرماندار همدان گفت: با ساخت و راه اندازي مكان هاي جديد ورزشي، پيشرفت هاي قابل توجهي در عرصه هاي مختلف ورزش شاهد هستيم.

'حسن قهرمانی مطلق' عصر شنبه در مراسم راه اندازی سالن ورزشی چند منظوره كوی خضر همدان افزود: ساخت و سازهای صورت گرفته در بخش ورزشی به طور حتم تاثیر بسزایی در رشد و توسعه ورزش استان خواهد داشت.

وی بیان داشت: اداره كل ورزش و جوانان همدان در این عرصه موفق عمل كرده و رضایت لازم را به لحاظ خدمات دهی مناسب به ورزشكاران از این مجموعه داریم.

قهرمانی مطلق اضافه كرد: ورزش همدان در مسیر رشد و توسعه گام برداشته و قطع به یقین از برترین استان های كشور به لحاظ مدال آوری و برخورداری از مكان های ورزشی مناسب هستیم.

وی با تاكید بر توسعه ورزش در حاشیه شهر همدان، گفت: تمهیدات مناسبی برای برخورداری جوانان و ورزشكاران حاشیه شهر از امكانات ورزشی اعمال شده و به طور حتم استعدادهای نهفته ورزش حاشیه شهر با ارایه این امكانات پرورش بهتری خواهند یافت.

سالن چند منظوره سولان با یكهزار و 208 متر مربع در قالب بودجه بافتهای فرسوده با 500 پنج میلیارد و 780 میلیون ریال اعتبار ساخته شده است و قابلیت برگزاری مسابقات توپی و رزمی را دارد.

7520/551

سرخط اخبار استان‌ها