اروميه - به علت بارش سنگين برف و لغو پروازها به فرودگاه اروميه، سفر رييس كميته فوتسال غرب آسيا به اروميه براي بازديد از امكانات ورزشي اين شهر به تعويق افتاد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس هیات فوتبال آسیا در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و مذاكرات به عمل آمده قرار بود 'تلال مهد علی السوایلیمین' رییس كمیته فوتسال غرب آسیا امروز شنبه /27 اسفندماه/ برای بازدیدی یك روزه از امكانات و فضاهای ورزشی شهر ارومیه و دیدار با مدیر كل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به این شهر سفر كند.

وی افزود: 'السوایلمین' هم اكنون در تهران و فدارسیون فوتبال به سر می برد و در صورت مساعد شدن هوا صبح فردا /یكشنبه/ به ارومیه سفر خواهد كرد ودر غیر این صورت این بازدید به بعد از تعطیلات نوروزی موكول می شود.

حافظی افزود: این دیدار به منظور برگزاری هر چه بهتر مسابقات فوتسال غرب آسیا كه هشتم لغایت شانزدهم اردیبشهت ماه سال آینده به میزبانی ارومیه برگزار می شود صورت می گیرد.

وی ادامه داد: سومین دوره مسابقات فوتسال غرب آسیا با حضور شش كشور كویت، اردن، ایران، امارات، عراق و فلسطین برگزار می شود.

حافظی گفت: پیش از این تمامی امكانات ورزشی ارومیه اعم از محل برگزاری مسابقات و سالنهای تمرین و هتل ها طی چندین مرحله از سوی ناظر كنفدارسیون آسیا و رییس كمیته فوتسال فدارسیون فوتبال مورد بازدید و بررسی قرار گرفته و به تایید نهایی رسیده است.

7126/583

سرخط اخبار استان‌ها