۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۲۰:۲۶
کد خبر: 80044403
T T
۰ نفر

قدس- معاون سياسي امنيتي استانداري تهران گفت: انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي با ويژگي مشاركت صادقانه مردم و رقابت از يك سو و بسيج همه جانبه دشمنان براي برهم زدن آن برگزار شد.

به گزارش ایرنا، 'صفرعلی براتلو' روز شنبه در مراسم برگزاری رزمایش ترافیكی و گشایش پلیس راه ویژه غرب استان تهران افزود: انتخابات دوازدهم اسفند هم برای ما و هم برای دشمنان قابل اندازه گیری بود و اكثر رسانه های دنیا ناگزیر شدند اخبار این حماسه بزرگ را منتشر كنند.

وی اظهار داشت: شور و علاقه برای حضور در انتخابات فقط مختص داخل كشور نبود و تعدادی از ایرانیان مقیم خارج هم آن روز تا فرودگاه امام خمینی(ره) آمدند و در انتخابات شركت كردند و بازگشتند تا خیال پردازی دشمنان بیش از پیش آشكار شود.

معاون استاندار تهران افزود: برخلاف نظر و تبلیغات سوء دشمنان، فضای سالم رقابتی در انتخابات وجود داشت و مردم نیز با شناخت و مطالعه كامل به نامزدهای مورد نظر خود رای دادند.

براتلو گفت: دشمن با تمام امكانات برای برهم زدن انتخابات از ماهها قبل بسیج شده بود ولی به فضل خدا كوچكترین توفیقی به دست نیاورد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی تصریح كرد: تلاشهای سرهنگ اصلانی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران و همكاران ایشان با سرعت و دقت انجام می شود.

وی افزود: پلیس غرب تهران علی رغم كمبودها در ماموریتها حضور پررنگ و سریعی دارد و ماموران پرتلاش آن برخی كاستی ها را با فعالیت ارزنده خود جبران كرده اند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران از فرماندهان و كاركنان پلیس راه غرب تهران و مسئولان محلی شهرستانهای رباط كریم و بخشداری اسلامشهر به خاطر همكاری در برگزاری این رزمایش و راه اندازی پلیس راه ویژه غرب استان تهران قدردانی كرد.

تهرام/7423/1275

سرخط اخبار سیاست