بوشهر- مديركل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: طلبكاران باشگاه شاهين روي حساب اين باشگاه حكم قضايي گرفته اند و هر پولي كه به آن واريز شود به نفع طلبكاران مصادره مي شود و اين باعث شد تا نتوانند كمك 700 ميليون توماني را دريافت كنند.

به گزارش ایرنا،‌ رضا جمشیدی درگفت و گو با برنامه رادیویی فوتبال بوشهری پس از آن كه شاهینی ها در برنامه ورزش و مردم تلویزیون مدعی شدند استاندار به عمد اجازه واریز پول به حساب شاهین را نداده ، افزود: برخی ها بدون اطلاع از موضوع حرف می زنند، این پول روز چهارشنبه هفته گذشته به بوشهر رسیده و بنده واستاندار با وجود غیرقا نونی بودن كمك به تیم های حرفه ای 700میلیون تومان به شاهین اختصاص دادیم.

وی اضافه كرد: این پول مكانیزم اداری دارد و باید به حساب تعریف شده باشگاه واریز می شد ولی طلبكاران روی این حساب حكم قضایی گرفته اند و هر پولی كه به آن واریز شود به نفع طلبكاران مصادره می شود، اكنون هم آنها مشكل حسابشان را حل كنند پنج دقیقه بعد پول در حساب باشگاه خواهد بود.

جمشیدی ادامه داد: آنهایی كه توپ را به زمین استاندار می اندازند بی انصافی می كنند، مشكل درونی باشگاه وتوقیف بودن حسابشان مانع از كمك شده و هیچ ربطی به استاندارندارد.

مدیركل ورزش و جوانان استان بوشهرگفت: هركس نباید به خود اجازه توهین دهد، فراموش نكنید این تیم یك تیم خصوصی است و قرار نیست دولت آن را اداره كند، هر وقت مالكان تیم آمدند و كاری كردند ما هم به سهم خود كمك می كنیم.

وی افزود: درخشان وقتی موضوع مشكل حساب باشگاه را متوجه شد گفت به بازیكنان می گویم حاضرم چك شخصی بدهم تا بعد از بازی پول بگیرید حالا حرفش را عوض كرده، ازهمین جا اعلام می كنم اگر تیم آمد و كارش را شروع كرد ما هم آن را تنها نمی گذاریم اما اگر قرار است یكی قهر كند برود و دیگری تمرین را تعطیل كند، ما هم نمی توانیم كاری انجام دهیم.

جمشیدی بیان كرد: افراشته زحمات زیادی كشیده و مطمئنم تیم استانش را تنها نمی گذارد، ما هم باید بنشینیم و راهكاری بیابیم.

وی یادآورشد: فصل قبل شش بازی مانده به پایان رقابت ها همین وضعیت حاكم شد ولی اكبر میثاقیان آمد و با شور وشوق كار كرد و 20 میلیون تومان هم بیشتر نگرفت و تیم را حفظ كرد.

جمشیدی اضافه كرد: شاهینی ها اكنون هم باید در عمل ثابت كنند كه عاشق بوشهر هستند و ما به هواداران اطمینان می دهیم كه این تیم را حمایت خواهیم كرد. ك/ 2

539

سرخط اخبار ورزش