اصفهان-رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان گفت: نمايندگان منتخب مردم در نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي بايستي توسعه، پيشرفت و تعالي كشور را براساس ساختار تعريف شده در قانون اساسي مد نظر قرار دهند.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شورای شهر اصفهان،'عباس حاج ­رسولیها' در آخرین اجلاس شورای اسلامی استان در سالجاری، ساختار تعریف شده در قانون اساسی را بهترین ساختار و راهگشای حل مشكلات كشور بیان كرد و اظهار داشت: بر اساس این ساختار، كارهای محلی بایستی به مردم واگذار شود.

وی، با اشاره به تاكید امام راحل(ره) بر واگذاری امور به مردم، شوراهای اسلامی را به عنوان منتخبین و امین آنان برای پذیرش و انجام كارها بیان كرد و افزود: 110هزار منتخب مردم در شوراهای اسلامی كشور می­توانند مباحث و مشكلات شهرها، روستاها و مردم آنها را پیگیری و برای برطرف كردنشان تلاش كنند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، حضور گسترده و حماسی مردم این استان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را قابل تقدیر دانست و با تبریك به منتخبان این دوره گفت: مردم سنگ تمام گذاشتند و علیرغم جوسازی­ ها و شیطنت ­های دشمنان انقلاب و نظام، ولایتمداران و علاقه­مندان به انقلاب و نظام با خلق حماسه­ ای دیگر علاوه بر لبیك به ندای رهبر معظم انقلاب، ثابت كردند برای حفظ و دفاع از ارزشهای اسلامی با تمام توان و تا پای جان ایستاده ­اند.

وی، با بیان اینكه حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تكلیف و وظیفه مسوولان كشور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را دوچندان می كند، تاكید كرد: آنان بایستی با حركت و اقدامی ویژه، مسایل و مشكلات مردم را رفع كرده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نكرده و دین خود را نسبت به آنان ادا و قدرشناسی كنند.

حاج رسولیها، حضور حداكثری مردم در انتخابات 12 اسفند را باعث سربلندی و اقتدار انقلاب، نظام و كشور بیان كرد و گفت: برخورداری از مشاركت مردم در توسعه، سازندگی، پیشرفت و تعالی ایران اسلامی براساس قانون اساسی و مدیریت صحیح و اصولی در اداره امور ضروریست.

8114/1724/7428

سرخط اخبار استان‌ها