كوثر ، اردبيل - فرماندار كوثر گفت: رسانه ها همواره مورد اعتماد مردم بوده و نبايد ديواري غيرقابل نفوذ بين رسانه ها و مسوولان كشيده شود.

سیدسعدالله رییس ساداتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا با تقدیر از خبرنگاران مطبوعات ،‌ خبرگزاری ایرنا و صدا و سیمای اردبیل افزود: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسوولان به شمار می روند.

وی گفت: كاركرد رسانه ها در ایجاد تبادل آرا و اندیشه ها بسیار مهم است چرا كه رسانه ها نقشی بی بدیل در ساماندهی افكار عمومی ایفا می كنند.

وی افزود: زمانی كه خبری در رسانه ای منتشر می شود ، ‌انعكاسی آشكار در افكار عمومی دارد و زمینه ایجاد تسهیل ارتباط دو جانبه بین مردم و مسوولان فراهم خواهد شد.

وی با تقدیر از تلاش صادقانه خبرنگاران اظهار داشت: خبرگزاری ایرنا با تحلیل و ارایه گزارش های متنوع در راستای كمك به توسعه شهرستان گام برداشته است.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن سال جدید و مصداق آیه شریفه 'من لم یشكرو الخالق لم یشكرو المخلوق' از زحمات بی دریغ اصحاب رسانه ، مطبوعات ، خبرگزاری ایرنا و صدا و سیمای استان اردبیل كه در یكسال اخیر همراه با مسوولان اجرایی شهرستان كوثر بوده اند تقدیر و تشكر كرد.

وی ابراز امیدواری كرد با حمایت و همكاری خانواده بزرگ رسانه و مطبوعات ، در سال جدید شاهد توسعه هرچه بیشتر شهرستان باشیم.

594/7123/530

سرخط اخبار استان‌ها