اصفهان - بسياري از بازديد كنندگان نمايشگاه بهاره اصفهان، تجميع همه كالاهاي مورد نياز شب عيد را در كنار قيمت مناسب و بسيار متفاوت با واحدهاي صنفي خارج از نمايشگاه را عامل جذب و استقبال خود به اين نمايشگاه مي دانند.

به گزارش ایرنا،‌ برخی از شهروندان اصفهانی ضمن مثبت ارزیابی كردن زمان برپایی نمایشگاه تا آخرین روزهای پایانی اسفندماه اظهارداشتند: این نمایشگاه به نوعی پاسخگوی كاملی برای خانواده ها در خرید پوشاك، ارزاق و خوار و بار است.

'مریم تمدنی' یك بازدیدكننده از این نمایشگاه گفت: امسال تنوع اجناس نسبت به سالهای گذشته در این نمایشگاه بسیار نمودار بود.

وی در حالی كه نایلون های بسیاری با محتوای اجناس خریداری شده از این نمایشگاه را در دست داشت افزود: به همراه سایر اعضای خانواده طی دو روز تمام مایحتاج خانواده را تهیه كرده ایم.

'سهیلا شبیری' بازدید كننده ای كه برای خرید بخشی از لوازم جهیزیه خود به نمایشگاه آمده بود نیز گفت: قیمت مناسب اجناس و بسیار متفاوت با فروشگاههای سطح شهر موجب شده كه برای خرید در این نمایشگاه حاضر شوم.

به گفته وی، هر ساله در ماههای پایانی سال بسیاری از اصناف خودسرانه قیمت اجناس خود را بنا به دلایلی افزایش می دهند كه برپایی اینگونه نمایشگاه ها در طول سال موجب جلوگیری از این اقدام خودسرانه می شود.

وی خاطرنشان كرد: در این نمایشگاه با كمی صبر و حوصله به راحتی اجناس باكیفیت می توان یافت كه به جهت نظارت مستقیم بازرسی و اصناف، قیمت ها نیز منصفانه و متعادل است.

'سیروس نادرلو' شهروند دیگری نیز ضمن اشاره به استقبال فراتر از حد انتظار مردم از این نمایشگاه گفت: تدابیر مثبت صورت گرفته برای توزیع كالاها با قیمت و كیفیت مناسب، جمعیت بیشتری را به سمت نمایشگاه‌ها جذب كرده است.

وی یادآور شد: به طور حتم، این نمایشگاه‌ها در كنترل نرخ تورم و حتی كاهش آن اثرگذار است.

در نمایشگاه فروش بهاره اصفهان، بیش از330 غرفه از صنوف مختلف فعال است و مواد پروتئینی، حبوبات، روغن نباتی، آجیل، خشكبار، گز و شیرینی، مبل، فرش، چینی و بلور، پولك و نبات، پارچه و وسایل خرازی نیز ارایه می شود.

این نمایشگاه تا 28 اسفندماه سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از ساعت 15 تا 23 برای بازدید عموم دایر است.

1724/510

سرخط اخبار استان‌ها