ساري- دومين ديدار دو تيم سايپا البرز و كاله مازندران در مرحله نهايي مسابقات ليگ برتر واليبال باشگاه هاي كشور، عصر شنبه در آمل با پيروزي تيم ميزبان به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار ایرنا،دو تیم كاله و سایپا در دومین دیدار پایانی لیگ برتر از ساعت 17عصر شنبه در سالن ورزشی دوهزار نفری' پیامبر اعظم(ص)' آمل به مصاف هم رفتند.

در این دیدار، تیم میزبان توانست مهمان كرجی خود را در سه گیم متوالی با نتایج

25بر14، 25 بر13 و 25بر 19 شكست دهد تا تكلیف قهرمانی این رقابتها به دیدار سوم كشیده شود.

نخستین جدال سایپا البرز و كاله مازندران روز چهارشنبه هفته گذشته در كرج با برتری3 بر یك سایپا پایان یافته بود و 'فرهاد نفرزاده' سرمربی سایپا امیدوار بود كه در آمل نیز با پیروزی، كار قهرمانی را یكسره كند.

سایپا در این فصل با استفاده از بازیكنان جوان، دست به كار بزرگی زده و با نتایج درخشان به عنوان تیم نخست مرحله گروهی این فصل از لیگ برتر والیبال گام به مرحله نیمه نهایی گذاشته است.

سایپا تا پیش از شكست امروز در26 مسابقه خود در این فصل 23 بار حریفان خود را شكست داده بود.

تیم كاله كه سومین فصل حضور خود را در لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور تجربه می كند، در مرحله نیمه نهایی این مسابقات، تیم پرآوازه پیكان تهران را كه در 15 دوره گذشته لیگ والیبال11 بار به مقام قهرمانی دست یافته است، در سه مسابقه و در مجموع با نتیجه دو بر یك از پیش روی برداشت و نخستین بار به دیدار پایانی این مسابقات صعود كرد.

نخستین بازی مرحله نهایی دوتیم سایپا البرز و كاله مازندران در كرج با برتری سه بر یك سایپایی ها پایان یافته بود و مصاف امروز دوتیم بسیار حساس محسوب می شد.

با نتیجه ای كه امروز به دست آمد، تكلیف قهرمان این فصل لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور به بازی سوم و آخر كشیده شد كه روزدوشنبه برگزار می شود.

دیدار حساس امروز دوتیم كاله مازندران و سایپا البرز را 'حمید راهجردیان' به عنوان داور اول و ' بهروز جعفری' به عنوان داور دوم قضاوت كردند.

'امیدوار حاتمی'، ناظر فدراسیون در این دیدار بود.ك/3

7327/402