ساري - رييس كل دادگستري استان مازندران با تقدير از زحمات قضات و كاركنان در پيشبرد اهداف و برنامه هاي تشكيلات قضايي در سالجاري گفت: بايد با ارزيابي عملكرد يكسال گذشته مشكلات و ضعف ها را شناسايي و در جهت تحقق برنامه ها در سال آينده تلاش شود.

حجت الاسلام والمسلمین 'حسین طالبی' روز شنبه در آخرین جلسه ماهانه روسای ادرات دادگستریها و دادستانهای مازندران در ساری افزود: به طور قطع قضات وكاركنان دستگاه قضایی استان در اهداف عدالت محوری در جامعه نهایت تلاش را داشته اند.

وی با بیان اینكه از نظر اسلامی انسان باید رو به پیشرفت باشد، اظهارداشت: باید با استفاده حداكثر از اوقات عمر در جهت صلاح تلاش كنیم چرا كه پیشرفت در بعد معنوی موجب تكامل و سعادت انسان می شود.

این مقام قضایی ارشد استان، یكی از راه هایی را كه موجب نفوذ و قدرت شیطان بر انسان می شود ، ایجاد شبهات دانست و گفت: باید از اموری كه شبهه ناك است دوری كرد چرا كه موجب حفظ حیثیت و شان انسان و ترك مناسبات غیر ضروری می شود.

رییس كل دادگستری استان خواستار نظارت روسای شعبه ها بر دفاتر دادگاهها شد و گفت: روسای شعبه ها باید دقت و نظارت داشته باشند تا پروندها پس از رسیدگی در سیستم cmsثبت شود.

حجت الاسلام طالبی افزود: در حال حاضر 36 حوزه قضایی در استان مازندران فعال است.ك/2

609/402

سرخط اخبار استان‌ها