اصفهان-سرمربي تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان گفت: بازيكنان سپاهان پس از اخراج 'محسن بنگر' و 10 نفره شدن تيم، با پيروزي مقابل تيم 'راه آهن شهر ري' لياقت خود را براي صدرنشيني ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي كشور ثابت كردند.

به گزارش ایرنا 'زلاتكو كرانچار'، شامگاه شنبه پس از پیروزی تیمش مقابل تیم راه آهن شهر ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از دقیقه 66 این دیدار، تیم سپاهان به دلیل اخراج محسن بنگر 10 نفره شد اما بازیكنانم با شرافت توانستند از جایگاه صدرنشینی خود دفاع كنند.

وی، با تمجید از تلاش بازیكنان خود در این دیدار، افزود: سپاهان در مسیر قهرمانی گام برمی دارد و بازیكنان این تیم امروز نشان دادند كه توان دستیابی به این موفقیت را دارند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، با اشاره به اینكه بازیكنان این تیم در دیدارهای گذشته موقعیت های گلزنی بسیاری را از دست داده اند، تصریح كرد:‌ خوشحالم كه در این دیدار بازیكنان ما توانستند از موقعیت های به دست آمده نهایت استفاده را ببرند و سه گل وارد دروازه راه آهن كنند.

وی، نوروز را به تمام ایرانیان تبریك گفت و افزود: تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل راه آهن شهر ری در آستانه عید نوروز، به هواداران خود و مردم اصفهان عیدی داد.

تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان در هفته بیست و هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های كشور در ورزشگاه فولاد شهر با نتیجه سه بر دو مقابل تیم راه آهن شهر ری به برتری رسید.

7132/1724/7428

سرخط اخبار استان‌ها