اراك- مسوول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان مركزي گفت: بروز موج بيداري اسلامي با الگوگيري از انقلاب اسلامي ماهيت تروريستي و استعماري نظام سلطه را براي جهانيان افشا كرد.

حجت الاسلام 'عباس هاشمی' عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیداری اسلامی از پیامدهای انقلاب اسلامی ایران است كه روز به روز ابعاد تازه و عمیق تری به خود می گیرد.

وی ادامه داد: بیداری اسلامی ملت های منطقه موجب تسریع در افول قدرت آمریكا در منطقه شده است و آمریكا برای مهار این پدیده از نیروهای وهابی استفاده می كند.

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مركزی بیان كرد: بیداری اسلامی شكل گرفته در كشورهای اسلامی و غیر اسلامی، تمام اهداف و برنامه‌ریزی های آمریكا و مزدورانش را در سطح جهان از بین برده است و آمریكا هر روز در گودال چالش های سیاسی خود بیشتر فرو می رود.

حجت الاسلام هاشمی اضافه كرد: پیروز واقعی این عرصه، مردم هستند زیرا ارتباط روحی آنان با انقلاب اسلامی، اندیشه های تابناك امام راحل و روشنگری های رهبر معظم انقلاب اسلامی برقرار شده است.

وی ادامه داد: پیام انقلاب اسلامی با وجود تمام موانعی كه دشمنان در مسیر آن ایجاد می كردند، بر دل های مردم دنیا نمود پیدا كرده كه نمونه بارز آن بروز موج بیداری اسلامی است.

517/507

سرخط اخبار استان‌ها