ساري - معاون سياسي، امنيتي استانداري مازندران با بيان اينكه تلاش نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت بخشيدن در جامعه بر هيچ فردي پوشيده نيست، گفت: به طور قطع زحمات شبانه روزي نيروي انتظامي براي برقراري امنيت پايدار در جامعه يك نوع عبادت نزد خداوند محسوب مي شود.

به گزارش ایرنا، 'هادی ابراهیمی' روز شنبه در مراسم افتتاح قرارگاه ستاد نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران در ساری افزود: فعالیت شبانه روزی نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت و خدمات رسانی به مردم، از كارهای بسیار ارزشمند است.

وی كه در جمع تعدادی از فرماندهان ارشد انتظامی و مدیران كل دستگاههای اجرایی استان سخن می گفت، اظهارداشت: خدمت كردن خالصانه به مردم از نعمات الهی است كه خداوند منان نصیب مسوولان نظام اسلامی كرده است.

وی خطاب به حاضرین در این قرارگاه بیان داشت: كدام لبخند زیباتر است از اینكه تلاش بی وقفه نیروی انتظامی منجر به رضایت مردم در جامعه می شود، زیرا مردم تلاش و زحمات نیروی انتظامی را در داخل شهرها، جاده ها و مرزهای كشور لمس و احساس می كنند و هر گز فراموش نمی كنند.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران در بخش دیگر از سخنانش به سفر شهروندان به مازندران به ویژه در ایام نوروز اشاره كرد و گفت: در شش ماهه اول پارسال حدود 24 میلیون مسافر و گردشگر از اقصی نقاط كشور وارد استان شدند و بیش از 48 ساعت در این استان اسكان داشتند.

ابراهیمی اضافه كرد: ایجاد امنیت و حفظ و حراست این افراد در طول اقامت در این خطه كار بسیار سختی است كه نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای امنیتی تقبل می كنند.

استان مازندران دارای سه میلیون و 100 هزار نفر جمعیت است.ك/3

609/402

سرخط اخبار استان‌ها