ساري- دومين ديدار دوتيم سايپا البرز وكاله مازندران در مرحله نهايي مسابقات ليگ برتر واليبال باشگاه هاي كشور عصرشنبه درآمل با پيروزي تيم ميزبان به پايان رسيد .

به گزارش خبرنگار ایرنا درآمل ، دو تیم كاله وسایپا دردومین دیدار پایانی لیگ برترازساعت 17عصر شنبه در سالن ورزشی دوهزارنفری پیامبر اعظم (ص) آمل به مصاف هم رفتند.

در این دیدار تیم میزبان توانست مهمان كرجی خود را در سه گیم متوالی و با نتایج(25بر14 ) و( 25بر13) و (25بر19) شكست دهد تا تكلیف قهرمانی این رقابت ها به دیدار سوم كشیده شود .

نخستین جدال سایپا البرز وكاله مازندران روزچهارشنبه هفته گذشته دركرج با برتری 3بریك سایپا پایان یافته بود و 'فرهاد نفرزاده' سرمربی سایپا امیدوار بود كه در آمل نیز با پیروزی كار قهرمانی را یكسره كند .

سایپا كه دراین فصل با استفاده از بازیكنان جوان دست به كار بزرگی زده است و با نتایجی درخشان به عنوان تیم نخست مرحله گروهی این فصل از لیگ برتر والیبال گام به مرحله نیمه نهایی گذاشته است .

سایپا تا پیش ازشكست امروز در 26 مسابقه خود در این فصل 23 بار حریفان خود را شكست داده بود .

تیم كاله مازندران كه سومین فصل حضور خود در لیگ برتروالیبال باشگاه های كشور را تجربه می كند، درمرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم پرآوازه پیكان تهران را كه در 15 دوره گذشته لیگ والیبال 11 بار به مقام قهرمانی دست یافته است ، درسه مسابقه و در مجموع به برتری 2بریك دست یافت و نخستین بار به دیدارپایانی این مسابقات صعود كرد.

نخستین بازی مرحله نهایی دوتیم سایپا البرزو كاله مازندران دركرج با برتری 3بریك سایپایی ها پایان یافته بود ومصاف امروز دوتیم بسیار حساس بود.

با نتیجه ای كه امروز به دست آمد ، تكلیف قهرمان این فصل لیگ برتروالیبال باشگاه های كشور به بازی سوم وآخر كشیده شد كه روز دوشنبه برگزارخواهد شد.

دیدار حساس امروز دوتیم كاله مازندران و سایپا البرز را 'حمید راهجردیان' به عنوان داور اول و' بهروز جعفری' به عنوان داور دوم قضاوت كردند و ' امیدوار حاتمی' به عنوان ناظر فدراسیون به آمل آمده بود .ك/3

ك/7327/402

سرخط اخبار استان‌ها