ساوه- معاون استاندار مركزي و فرماندار ساوه گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپيمايي 22 بهمن و نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي با آرمان هاي انقلاب اسلامي، امام راحل و رهبري تجديد ميثاق كردند.

به گزارش ایرنا، 'علی محمد گلستانی فرد' شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه افزود: انتخابات و راهپیمایی امسال در حالی انجام شد كه كشور با تحریم های دشمنان مواجه است اما حضور مردم در این صحنه ها با دفاع از اصل ولایت، تمامی این حركت ها را خنثی كرد.

وی بیان كرد: علاوه بر حضور حماسی مردم ساوه، انتخابات در این شهرستان با توجه به حساسیت های موجود در فضایی آرام و با نظم خاصی برگزار شد كه صحت این انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان های ساوه و زرندیه مورد تایید شورای نگهبان نیز قرار گرفت و به فرمانداری ابلاغ شد.

امام جمعه غرق آباد نیز در ادامه این جلسه گفت: باید با عمل به آیات قرآنی و احكام دینی اعمال خود را قبل از حسابرسی نهایی در قیامت، مورد ارزیابی قرار دهیم.

حجت الاسلام 'علی جنتی نیا' افزود: اجرای احكام اسلام و قرآن ادامه حیات طیبه انقلاب اسلامی را تضمین می كند.

منتخب مردم ساوه و زرندیه در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: مردم با حضور خود در این دوره از انتخابات مجلس حماسه ای دیگر آفریدند بنابراین در پاسخ به این حضور حماسی باید منتخبان ملت بیش از پیش تلاش كنند.

'شهلا میرگلوبیات' افزود: با استمرار تعامل و همكاری می توان خدمات شایسته ای به مردم ولایی این حوزه داشته باشیم.

7338/507

سرخط اخبار استان‌ها