۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۸:۴۵
کد خبر: 80044294
T T
۰ نفر

سنندج - اعضاي هيات مديره خانه مطبوعات استان كردستان در جلسه فوق العاده پايان سال 90 'شيروان ياري' را بعنوان مدير جديد خانه مطبوعات استان كردستان انتخاب كردند.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان كردستان ضمن موافقت با استعفای پیامكی آقای سامان احمدی مدیر سابق خانه مطبوعات، با كسب تمامی آرا اعضای هیات مدیره حاضر در جلسه شیروان یاری بعنوان مدیر جدید خانه مطبوعات استان انتخاب شد.

بر اساس این گزارش چند تن از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات كردستان بنا به دلایلی از عملكرد مدیر سابق خانه مطبوعات ناراضی بودند و خواستار تغییر در مدیریت خانه شدند كه سامان احمدی در هفته گذشته استعفای خود را بصورت پیامك به رییس و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان اعلام كرد.

در این نشست فوالعاده آقای فرزاد نویدی و عماد كریمیان از تركیب اعضای هیات مدیره غائب بودند.

رییس خانه مطبوعات استان كردستان در این نشست گفت: اعضای هیات مدیره دوره پنجم خانه مطبوعات در این مدت فعالیت خود كارنامه مناسبی برای خدمت به مطبوعات كردستان ارائه داده است.

سلیمان الله مرادی افزود: تمامی برنامه ها و مصوبات هیات مدیره خانه مطبوعات در راستای خدمت به تك تك فعالان این بخش است.

وی ضمن قدردانی از همكاری و تعامل اعضای محترم خانه مطبوعات استان كردستان و تمامی فعالان عرصه مطبوعات با هیات مدیره این دوره اظهار داشت: برنامه های در دست اقدام خانه مطبوعات با پیشرفت عالی رو به رشد است.

به گفته وی اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات دوره پنجم تا كنون برنامه های مناسبی در راستای خدمت بیشتر به خبرنگاران و مطبوعات استان تدوین كرده اند كه نتایج آن در اوایل سال آینده اطلاع رسانی می شود.

وی همفكری و تعامل اعضای خانه مطبوعات را مهم ترین عامل موفقیت این گروه صنفی خواند و افزود: بر اساس برنامه ریزی تدوین شده در سال آینده برای عملیاتی كردن برنامه های خانه نیاز بیشتری به همفكر و همراهی سایر اعضای خانه است.

ناصر خالدیان و اسعد فرهادی به نمایندگی از مدیران مسئول و سردبیران نشریات محلی، شیروان یاری، عماد كریمیان و فرزاد نویدی از جانب خبرنگاران نشریات و هفته نامه های محلی، سلیمان الله مرادی به نمایندگی از سرپرستان روزنامه های كثیرالانتشار و كامل گلباغی به نمایندگی از خبرگزاریها و سامان احمدی نماینده اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی و عبدالسلام كریمی نماینده استانداری اعضای 9 نفره هیات مدیره جدید خانه مطبوعات را تشكیل می دهند.

فرید سماواتی و خبات ساعدی به عنوان بازرسان خانه در تركیب هیات مدیره خانه مطبوعات هستند.

گفتنی است در این جلسه سید محمد لطیف حسینی نسب نیز به عنوان مشاور اجرایی و رئیس دفتر خانه مطبوعات استان كردستان منصوب شده است.ك/3

7354/533

سرخط اخبار استان‌ها