اراك- مدير درمان تامين اجتماعي استان مركزي گفت: چهار مركز درماني تامين اجتماعي اين استان در ايام نوروز براي ارايه خدمات به مراجعه كنندگان فعال است.

دكتر 'داود علیمحمدی' عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیمارستان امام خمینی (ره)، كلینیك ابن سینا اراك، شهید چمران ساوه و شازند در ایام تعطیلات نوروز به صورت شبانه روزی فعال است و مابقی مراكز درمانی تامین اجتماعی نیز از پنجم فروردین سال آتی فعالیت خود را آغاز می كنند.

وی اظهار كرد: ستاد نوروزی در این مراكز از 28 اسفند ماه تا 13 فروردین سال آتی تشكیل شده و در این ایام خدمات به مراجعه كنندگان به صورت رایگان انجام می شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مركزی تاكید كرد: یك هزار و 200 بهیار و پرستار در تامین اجتماعی استان مركزی در ایام نوروز برای ارایه خدمات در مراكز درمانی حضور دارند.

دكتر علیمحمدی بیان كرد: دفاتر اسناد پزشكی استان نیز صبح و عصر برای افرادی كه نیاز به تایید نسخه دارو دارند فعال هستند و ناظران بیمارستانی نیز در مراكز درمانی حضور دارند.

وی توضیح داد: با وجود افزایش حوادث جاده ای در ایام نوروز خدمات رادیولوژی و آزمایشگاهی برای خدمات رسانی به افراد حادثه دیده در این ایام در نظر گرفته شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مركزی استان مركزی ادامه داد: مراجعه كنندگان به مراكز درمانی تامین اجتماعی در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به ستاد نوروزی به شماره تماس 4456421 اطلاع دهند.

م-ر/507

سرخط اخبار استان‌ها