مديرعامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين از افزايش 20 درصدي نرخ بليت هاي پايانه مسافربري از 25 اسفند تا 15 فروردين ماه خبر داد.

مهندس 'سعید فرازمند راد' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از 25 اسفند ماه سال 90 تا 15 فروردین سال 91 نرخ بلیت های پایانه ها در تمامی مسیرها 20 درصد افزایش یافته و پیش فروش اینترنتی 10 درصد از بلیت ها نیز از 10 اسفند ماه آغاز شده است.

وی اظهار داشت: تاكنون بیشترین فروش بلیط برای شهرهای مشهد، قم و اهواز بوده است.

مهندس فرازمندراد با اشاره به افزایش ساعت كار پایانه مسافربری آزادگان در ایام نوروز ادامه داد: ساعت كار پایانه مسافربری آزادگان در ایام نوروز افزایش یافته و این پایانه از ساعت 4:30 صبح تا 11 شب فعال است و در ساعات دیگر نیز كاركنان این سازمان و دوربین های پایانه سرویس دهی و رفت و آمد اتوبوسها را كنترل می كنند.

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین با اشاره به وظایف این سازمان گفت: وظیفه این سازمان مدیریت، بهره برداری و برنامه ریزی در جهت تاسیس، تجهیز و نگهداری پایانه های مسافربری است كه در این راستا توسعه پایانه مسافربری آزادگان و تاسیس پایانه نسیم شمال برای سال آینده در دستور كار قرار گرفته است.

مهندس فرازمند اضافه كرد: همچنین طرح ساماندهی پایانه های بویین زهرا، الموت شرقی و غربی و سواریهای رشت را برای سال آینده با سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می دهد.

7389/ 614/ 1644

سرخط اخبار استان‌ها