سمنان - روابط عمومي اداره كل محيط زيست استان سمنان از افزوده شدن 9 نفر به جمع پرسنل اين اداره كل خبر داد.

مدیركل حفاظت محیط زیست استان روز شنبه در مراسم معارفه این كاركنان گفت: خدمت در محیط زیست علاوه بر خدمت به انسان ها خدمت به همه اجزاء خلقت است.

'حمید ظهرابی' اظهار داشت: هر كس وارد محیط زیست می شود، نگاهش به محیط زیست نسبت به قبل كاملا تغییر و تعالی می یابد و نكاتی را مورد توجه قرار می دهد كه در گذشته به سادگی از كنار آنها عبور می كرد.

وی گفت: كمتر كسی را در محیط زیست سراغ دارم كه عاشق محیط زیست نباشد افزود: خوشبختانه نیروهای محیط زیست از نیروهای متعصب و علاقه مند و غیرتمند برخوردار است كه برای حفظ محیط زیست از هیچ كوششی دریغ نمی كنند.

ظهرابی تاكید كرد: رعایت نظم و انضباط ، شئونات اسلامی و اداری، صداقت و سلامت در محیط كار از مهمترین مولفه های خدمت در محیط زیست است و انتظار می رود كاركنان هر روز دانش خود را افزایش داده و برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی بدو خدمت را برای محیط بانان و كارشناسان جدیدالاستخدام الزامی دانست.

این نیروهای جدید الاستخدام شامل چهار نفر محیط بان ، دو نفر كارشناس آزمایشگاه، یك نفر كارگزین، یك كارشناس آموزش و برنامه ریزی و یك نفر كارشناس محیط زیست است.

در این مراسم سوگند نامه توسط این كاركنان قرائت شد كه در آن تلاش برای انجام وظایف شغلی و مسوولیت های قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام اداری و اعتلای كشور و وجدان كاری، پایبندی به حفظ ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی، قوانین، مقررات و ضوابط در انجام فعالیت های سازمانی و اداری و ... تاكید شده است.ك/1

599/608

سرخط اخبار استان‌ها